Tomasz Lis skomentował zachowanie internautów dot. jego pobytu w szpitalu. Grafika mówi wszystko

Tomasz Lis skomentował zachowanie internautów dot. jego pobytu w szpitalu. Grafika mówi wszystko Źródło: .

Tomasz Lis w zeszłym tygodniu trafił do szpitala. Informacje o stanie zdrowia dziennikarza szybko obiegły całą sieć. Niestety, przyniosło też wiele komentarzy. Redaktor utarł wszystkim internautom nosa publikując grafikę, która skierowana jest do tych wszystkich, którzy skandalicznie się zachowali na wiadomość o jego pobycie w szpitalu.

Tomasz Lis znalazł się w szpitalu w zeszły wtorek. Pierwsze informacje, jakie się pojawiły, dotyczyły tego, że 53-letni dziennikarz źle się poczuł podczas spotkania z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Kolejne teorie pojawiające się w mediach sugerowały, że Tomasz Lis znajduje się na oddziale intensywnej terapii, a jego stan jest krytyczny. Niepotwierdzona do dziś jest także informacja, że prezenter miał udar. Nawet jego żona dementowała plotki, pisząc na twitterze, że stan zdrowia męża jest stabilny, a jego życiu nic nie zagraża. 

Tomasz Lis reaguje na komentarze odnoście pobytu w szpitalu 

W sieci zawrzało po tym, jak okazało się, że Tomasz Lis przebywa w szpitalu. Pojawiło się wiele teorii odnośnie stanu zdrowia dziennikarza. Informacje, które przekazywane były w mediach, dotyczyły ciężkiego stanu zdrowia. Wiadomości zalewające internet i telewizje musiał sprostować sam Tomasz Lis, który w niedziele wydał oficjalne oświadczenie na temat swojego stanu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - przekazał Tomasz Lis. 

Tomasz Lis zamieścił wiele mówiącą grafikę

- Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo -twitterowy standard, co mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa o ciepłe myśli serdeczne dziękuję (pisownia oryginalna) - Tomasz Lis zamieścił na twitterze. 

Wstawił też zdjęcie z podpisem "Lisy się nigdy nie poddają". Grafika ma pokazać wszystkim, że Tomasz Lis będzie walczył o swoje zdrowie i nie tak łatwo go pokonać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Tym razem pod wpisem dziennikarza nie znalazły się obraźliwe ani niepokojące komentarze. Internauci w ciepłych słowach życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Polacy są myślami i modlitwą z redaktorem, licząc, że niebawem będzie w pełni sił i wróci, nie tylko na twittera. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

źródło: twitter 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News