Do sieci wyciekły słowa Tomasza Lisa. Smutne, przeczuwał, że nadciąga najgorsze

Do sieci wyciekły słowa Tomasza Lisa. Smutne, przeczuwał, że nadciąga najgorsze Źródło: youtube.com/tomasz-lis

Tomasz Lis przeczuwał, że będzie miał udar? W swoim ostatnim felietonie przed znalezieniem się w szpitalu były dziennikarz TVP napisał słowa, które można odczytywać za proroctwo choroby. Ta wypowiedź z perspektywy czasu jest bardzo smutna.

Tomasz Lis znalazł się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Znany dziennikarz dostał poważnego udaru, przez który musiał być poddany hospitalizacji w szpitalu w Olsztynie. Okazuje się, że były pracownik TVN mógł przeczuwać, że jego zdrowiu zagraża pewne niebezpieczeństwo. Tak przynajmniej wynika z ostatniego felietonu napisanego przez redaktora naczelnego Newsweeka, w którym padają słowa mogące być zapowiedzią choroby.

Tomasz Lis przeczuwał własne kłopoty? Szokujący felieton dziennikarza

Redaktor naczelny Newsweeka przy okazji świątecznego wydania pisma napisał o zdobyczach medycyny i traktowaniu zdrowia, jako prezentu od losu.

- Każdy dzień w zdrowiu jest prezentem, niekiedy błyskawicznie znikającym. Podziękowałbym też za zdobycze medycyny, na przykład za procedurę wbijania się igłą w udo, tak by za chwilę z pomocą kamery można było naprawiać mózg - napisał Tomasz Lis.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że te słowa zostały napisane niedługo przed tym, jak pogorszył się stan zdrowia dziennikarza, to wyłania nam się wizja, w której Lis przeczuwał, że jego życie jest zagrożone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lis zabiera słowa w sprawie choroby

O ile dziennikarz i jego otoczenie wzmaga się od udzielania komentarzy w sprawie przyczyn znalezienia się w szpitalu, to sam Lis zdecydował się na kilka krótkich słów odnoszących się do swojej choroby. Były gwiazdor TVP twierdzi, że będzie musiał poddać się długiej i wymagającej rehabilitacji, ale zapewnia, że wróci do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko, jak się da - stwierdził Tomasz Lis.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Emeryt umarł samotnie w domu opieki. Początkowo pielęgniarki myślały, że nie zostawił po sobie nic wartościowego

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News