Tomasz Lis przekazał pilną wiadomość. Ujawnił całą prawdę o tragicznych wydarzeniach, przez które trafił do szpitala

Tomasz Lis przekazał pilną wiadomość. Ujawnił całą prawdę o tragicznych wydarzeniach, przez które trafił do szpitala Źródło: yt.com

Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie z początkiem tego tygodnia. Wstępnie doniesienia medialne, dotyczące jego stanu zdrowia nie napawały optymizmem. Dopiero teraz dziennikarz zabrał głos we własnej sprawie.

Tomasz Lis w końcu zabrał głos w sprawie problemów zdrowotnych, które odbiły się w mediach szerokim echem. Wstępne informacje, dotyczące stanu zdrowia Tomasza Lisa nie napawały optymizmem. Pierwsze doniesienia mówiły o zasłabnięciu, na skutek którego trafił na olsztyński OIOM. Lis wybierał się do miasta, celem przeprowadzenia wywiadu z sędzią Pawłem Juszczyszynem.

Z ustaleń "Super Expressu" wynikało, że dziennikarz doznał udaru. Na potwierdzenie tej tezy medium przytaczało cytat lekarza, pracującego w tamtejszym szpitalu. Emocje stonowała nieco żona samego zainteresowanego, Hanna Lis. Na swoim Twitterze napisała, że doniesienia o ciężkim stanie dziennikarza są nieprawdziwe a on sam wraca do zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz Tomasz Lis w końcu zabrał głos w sprawie hospitalizacji

Redakcyjny zastępca dziennikarza, Dariusz Ćwiklak, podczas gali wręczenia Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej odczytał wiadomość, jaką przesłał mu Lis.

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Wygadał się przyjaciel gwiazdy, gratulacje spływają z całej Polski

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

 - Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - brzmiała wiadomość. Sam Ćwiklak dodał od siebie, iż ma nadzieję, że czas ten będzie jak najkrótszy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

źródło: Onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News