Lis grzmi na opozycję. "Skończmy z żartami, ja tego żądam"

Lis grzmi na opozycję. "Skończmy z żartami, ja tego żądam" Źródło: YouTube - Tomasz Lis.

Tomasz Lis postanowił zwrócić się do polityków opozycji w związku z tym, co obecnie dzieje się w Polsce. Dziennikarz użył do tego bardzo zdecydowanych słów. Można w nich wyczuć wielką złość.

Tomasz Lis uchodzi za dziennikarza, który zdecydowanie wie, czego chce. Znany prezenter i publicysta polityczny postanowił skierować swoje słowa do opozycji, która już niebawem będzie starać się o to, by po czterech latach przełamać dominację Prawa i Sprawiedliwości na polskiej scenie politycznej. Redaktor Newsweeka udzielił politykom jednej rady.

Komentator wydarzeń politycznych w naszym kraju postanowił wspomnieć politykom, by ci przestali sobie żartować z obecnej sytuacji i zaczęli działać racjonalnie. Tomasz Lis zauważył, że jego zdaniem sytuacja obecnie zupełnie nie wygląda tak, jak powinna, a dalsze utrzymywanie takiego stanu może zapewnić Prawu i Sprawiedliwości kolejną wygraną.

Tomasz Lis przemawia do posłów opozycji

- Opozycja ma elementarny obowiązek wystawienia po jednym kandydacie w każdym okręgu. Naprawdę znalezienie i wystawienie go, to jest absolutne minimum, którego ja, obywatel, od opozycji oczekuję. Którego to minimum spełnienia, ja po prostu żądam - pisze wprost Tomasz Lis, który jasno przedstawia, że nie jest szczęśliwy z zachowania przeciwników PiS-u.

W dalszej części felietonu znanego dziennikarza możemy zauważyć, że wciąż jest on bardzo niezadowolony z sytuacji, która panuje w naszym kraju, a już niebawem może być jeszcze gorzej, jeżeli nie uda się niczego zmienić w tym bardzo trudnym, newralgicznym momencie.

Tomasz Lis mówi o zjednoczeniu

- Chciałem, żeby opozycja była zjednoczona. Nie wyszło. Rozumiem. Po raz pierwszy w życiu będę więc kibicował trzem ugrupowaniom opozycyjnym. W porządku. Ale wystawienie w wyborach do Senatu więcej niż jednego opozycyjnego kandydata w okręgu, skazuje opozycję na klęskę. I nie apeluję, ale jako obywatel żądam od opozycji, by jako dowód elementarnej odpowiedzialności za państwo i przyszłość Polski, stanęła na głowie, by takiej klęski uniknąć - dodaje dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo licznych apelów nic nie wskazuje na to, by opozycja rzeczywiście zjednoczyła się i postanowiła iść przeciwko partii rządzącej razem. Na ten moment wygląda na to, że PiS znów zdoła wywalczyć władzę.

 

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

źródło: Telewizja Republika

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu