Najbliższe dni są decydujące, konieczna jest operacja. Media ujawniają, w jakim jest stanie

Najbliższe dni są decydujące, konieczna jest operacja. Media ujawniają, w jakim jest stanie Źródło: youtube.com/tomasz lis

Tomasz Lis znalazł się wczoraj na ustach wszystkich mediów w Polsce. Dziennikarz według doniesień medialnych miał znajdować się w złym stanie zdrowotnym, a jego życie miało wisieć na włosku. Była żona redaktora naczelnego Newsweeka postanowiła skomentować te plotki i wyjawić informacje dotyczące faktycznej kondycji swojego byłego partnera.

Tomasz Lis miał doznać wczoraj groźnego udaru. Media podawały, że dziennikarz w stanie ciężkim został przetransportowany do jednego z olsztyńskich szpitali, gdzie przeprowadzono operację mającą na celu ocalić byłego pracownika TVP przed śmiercią. Te doniesienia zostały skomentowane przez byłą żonę prezentera - Hannę Lis.

Tomasz Lis walczył o życie? Media ujawniają informacje o jego stanie zdrowia

Dziennikarka na swoim Twitterze zaznaczyła, że stan jej byłego męża jest całkiem dobry w porównaniu do tego, co mówią media. Zdaniem gwiazdy Lis jest przytomny i świadomy otoczenia, a doniesienia mówiące o walce o życie redaktora naczelnego Newsweeka są przesadzone. 

- Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - napisała na Twitterze Hanna Lis.

Trzeba przyznać, że słowa byłej żony Tomasza Lisa przeczą pogłoskom, w myśl których dziennikarz miał znajdować się w bardzo złym stanie i walczyć o życie. Co ważne jednak, jeśli pogłoski o udarze się potwierdzą, były pracownik TVP będzie musiał zostać pod długą obserwacją lekarzy tak, aby upewnili się, że nie ma szans, aby doszło do ponownego udaru. Media donoszą także, że Lis oczekuje na operację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Tomasz Lis doznał udaru?

Informacją, która jeszcze nie została potwierdzona, jest ta dotycząca przyczyny pojawienia się Lisa w szpitalu. Plotki i nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że były mąż Hanny Lis doznał niebezpiecznego udaru. Przypomnijmy, że dziennikarz z tego typu schorzeniem zmagał się już w 2016 roku. Wtedy po przebiegnięciu maratonu zaczął się czuć bardzo źle, przez co musiał poddać się leczeniu i mało co nie umarł.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Po tamtym 3.03.16 miałem udar i cztery szpitale. Powiedzieli mi, że byłem o milimetr od śmierci. Więc czasem warto zwolnić - wspominał Lis w 2017 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News