Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze Źródło: youtube.com

Tomasz Lis pojawił się na najnowszym zdjęciu ze swoją koleżanką z branży. Fani natychmiast zaczęli przesyłać mu słowa wsparcia. Pod wpisem dziennikarki wręcz zaroiło się od serduszek, buziaczków i szczęśliwych buziek.

Tomasz Lis po raz pierwszy pokazał się po udarze. W grudniu dziennikarz trafił do szpitala i musiał przejść operację. W finał WOŚP zdecydował się zapozować z bliską znajomą. Fani nie mogli uwierzyć, że to naprawdę on.

Tomasz Lis pokazał się wraz ze swoją koleżanką. Widać, jak mocno się zmienił

Dobra koleżanka Tomasza Lisa, również prężnie działająca jako dziennikarka, na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie tak długo wyczekiwane przez fanów. Wszystko z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Katarzyna Kolenda-Zaleska, co roku wspiera przedsięwzięcie Jurka Owsiaka. Prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam" postanowiła pokazać, z kim zapozowała.

- Wszyscy gramy @fundacjawosp i nawzajem się wspieramy. Z uśmiechem, bo idzie ku dobremu - napisała pod zdjęciem dziennikarka. Na fotce widać Tomasza Lisa w szarej bluzie, który z uśmiechem pozuje fotografowi. W oczy rzuca się, jak mocno schudł dziennikarz - na szczęście teraz czuje się dobrze i na nowo może poświęcić się swoim ulubionym obowiązkom.

Fani obojga natychmiast zaczęli słać pozytywną energię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To naprawdę wspaniałe zdjęcie, w takim dniu i w super formie. Panie Tomku, pozdrowienia - życzyła jedna z fanek dziennikarzy.

- Wracaj Pan, Polska czeka. I my też życzymy dużo zdrowia i siły - życzyła kolejna.

- Pani Kasiu, dziękujemy za zdjęcie, serce się raduje - całusy i serduszka przesłała następna internautka.

- Panie Tomku, dobrze widzieć Pana w tak dobrej formie! Najlepszego! - radowali się inni.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polaków spożywają ją codziennie nie wiedząc o skutkach. Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Przypomnijmy, że 11 grudnia ubiegłego roku Tomasz Lis nagle trafił do szpitala. Dziennikarz udał się wtedy do Olsztyna, aby przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Poczuł się na tyle źle, że z miejsca trafił na Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz konieczne było przeprowadzenie operacji. Lekarze nieoficjalnie podali, że Tomasz Lis przeszedł udar. Jego stan był określany jako ciężki. Trzeba jednak przyznać, że miał wiele szczęścia, bo często tego typu przypadki mają o wiele bardziej dramatyczne skutki. Dziś dziennikarz mówi już otwarcie, że jest niesamowicie szczęśliwy, że mógł na nowo nauczyć się chodzić, choć musi jeszcze przebywać w szpitalu.

Fot. instagram.com/kasiakolendazaleska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News