Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii Źródło: pikio.pl

Tomasz Lis trafił do szpitala. Dziennikarz bardzo źle się poczuł podczas wizyty w Olsztynie i został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Tomasz Lis źle się poczuł podczas wizyty w Olsztynie i trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Takie informacje podały lokalne media. Według doniesień "Twojego Kuriera Olsztyńskiego", stan popularnego dziennikarza jest poważny. Mężczyzna pozostaje pod opieką lekarzy.

Tomasz Lis trafił do szpitala

Dziennikarz pojechał do Olsztyna we wtorek, by przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Według ustaleń dziennikarzy, po przybyciu na miejsce, miał bardzo źle się poczuć. Został przetransportowany do wojewódzkiego szpitala Specjalistycznego. Pozostaje na oddziale intensywnej terapii.

Informacje o przetransportowaniu popularnego dziennikarza do szpitala jako pierwszy podał portal informacyjny Olsztyn.wm.pl. "Twój Kurier Olsztyński" nieoficjalnie potwierdził, że stan mężczyzny jest bardzo poważny. 

Tomasz Lis trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego

Według ustaleń mediów, Tomasz Lis przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii i pozostaje pod stałą opieką lekarzy.

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie - powiedział jeden z lekarzy dziennikarzom "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zaskoczeni tą informacją. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy wspierających kontrowersyjnego dziennikarza. Nie wszyscy się z nim zgadzają, ale mimo to życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

- Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, jego dziennikarstwa nie toleruję - napisał internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Zdrowia. Trzymaj się, Tomek! Ogólnie to się z nim nie zgadzam i nie przepadam za Nim - dodała kolejna zaniepokojona osoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News