Niepokojące słowa Tomasza Lisa. Nie wyjdzie ze szpitala

Niepokojące słowa Tomasza Lisa. Nie wyjdzie ze szpitala Źródło: youtube/Tomasz Lis./

Tomasz Lis zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis, w którym podzielił się z internautami nowymi informacjami w sprawie swojego zdrowia. Wieści są naprawdę przykre.

Tomasz Lis wciąż dochodzi do siebie po chwilach pełnych grozy. Jego nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wstrząsnęło opinią publiczną, a Polacy przez wiele dni obserwowali dalszy rozwój wydarzeń mając nadzieję, że nie ziści się najgorsze. Choć początkowo wiele mówiono o sytuacji dziennikarza, nowe informacje nie pojawiały się od pewnego czasu, aż do teraz. Lis przerwał milczenie, publikując w sieci niepokojący wpis.

Tomasz Lis długo nie wyjdzie ze szpitala? Wstrząsające słowa dziennikarza 

Przypominamy, że 10 grudnia minionego roku redaktor naczelny "Newsweeka" trafił do szpitala w Olsztynie. Mówiono wówczas, że dziennikarz gorzej poczuł się w czasie służbowego wyjazdu, dlatego natychmiast został przewieziony do placówki, gdzie zajęli się nim lekarze. Donoszono również, że z jego zdrowiem jest naprawdę źle, a na całą rodzinę spłynęły chwile grozy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co prawda już 9 dni później Tomasz Lis poinformował na swoim Twitterze, że opuścił szpital, jednak nie oznaczało to, że sytuacja została opanowana. Spekulacji i pogłosek pojawiało się naprawdę wiele, aż w końcu dyskusje nieco ucichły pozwalając tym samym dziennikarzowi na spokojny powrót do zdrowia. Teraz w sieci pojawił się jego kolejny wpis, który mimo szczerych nadziei nie należy do optymistycznych. 

Tomasz Lis za pośrednictwem Twittera z bólem przyznał, że nie będzie w stanie uczestniczyć w "marszu tysiąca tóg", co oczywiście wynika z jego złego samopoczucia. Dalsze słowa zdradzają również, że choć mówiono, jakoby opuścił placówkę, to znów do niej trafił, a lekarze nie zezwalają na jej opuszczenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

- Niestety nie będę mógł wziąć udziału w „marszu tysiąca tóg”. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam rtogu, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami - napisał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News