Mama Tomasza Komendy chciała popełnić samobójstwo

Mama Tomasza Komendy chciała popełnić samobójstwo Źródło: Fot. YouTube.com/Uwaga! TVN

Tomasz Komenda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych medialnie postaci ostatnich miesięcy. Niesłusznie skazany mężczyzna przesiedział w więzieniu kilkanaście lat, a o jego wyjściu na wolność informowały wszystkie największe telewizje oraz portale internetowe. O dramacie, jakim było zamknięcie Komendy w zakładzie karnym, opowiedziała niezwykle szczerze jego matka. Jak przyznała, chciała nawet z tego powodu odebrać sobie życie.

Tomasz Komenda przeżył ogromny prywatny koszmar, kiedy niesłusznie skazano go za gwałt oraz morderstwo. Trafił do więzienia na 18 lat, po których uzyskał długo wyczekiwane uniewinnienie. Czas spędzony przez niego za kratami był jednak gigantyczną traumą nie tylko dla niego samego, ale także jego rodziny, którą stygmatyzowano z powodu postawionych mężczyźnie zarzutów.

Tomasz Komenda: dramatyczne wspomnienia rodziny

- Cały czas wracają chwilę, gdy Tomek był w zakładzie karnym. Wtedy myślę o nim i płaczę. Jeszcze te łzy się nie wylały. Zastanawiam się, jak mu tam było. Chciałabym już o tym zapomnieć, ale się nie da - opowiedziała matka Tomasza Komendy w rozmowie z mediami. - Obcy ludzie gratulują mi, że tyle wytrzymałam, ale uważam, że każda matka by wytrzymała. Sama na pewno nie dałabym rady. Rodzina wspierała mnie bardzo mocno, każdemu życzę takiej rodziny, męża - dodała także kobieta, która stara się na nowo ułożyć swoje życie po dramatycznych przejściach.

Kiedy matka Tomasza Komendy chciała odebrać sobie życie?

Matka Komendy przyznała także, iż z powodu tragicznych wydarzeń w swojej rodzinie była bliska odebrania sobie życia. W tych najtrudniejszych chwilach wsparli ją jednak najbliżsi, którzy do końca wierzyli w niewinność mężczyzny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miałam momenty załamania. Wtedy najbardziej pomogła rodzina. Wytłumaczyli, że zaglądanie do kieliszka to nie jest dobra droga. Chcę im za to dziś podziękować. Byłam już w takim momencie, że chciałam otruć się tabletkami. Zostawiłam nawet list pożegnalny, ale syn, który wcześniej wrócił do domu, znalazł mnie i uratował - wyznała bardzo szczerze pani Teresa. Na szczęście matka Tomasza Komendy może obecnie cieszyć się jego wolnością oraz długo wyczekiwaną sprawiedliwością. Trudno jej wciąż jednak pogodzić się z ogromną krzywdą, której doznawali najbliżsi oraz ona sama przez kilkanaście trudnych lat.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda serialu TVP wciąż nie pozbierała się po traumie. Bardzo smutne
  2. Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo
  3. Anna Przybylska czuła, że umrze młodo. Intuicja przepowiedziała jej okrutną chorobę
  4. Małgorzata Rozenek trzęsie się ze strachu. Dostaje anonimowe groźby
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu