tomasz komenda22
Fot. Youtube.com
Redaktor - 15 Października 2018

Komenda w koszmarnym stanie. Horror nadal trwa "ci ludzie to zwierzęta"

Tomasz Komenda, który przeżył 18 lat gehenny w więzieniu, gdzie był niesłusznie osadzony nadal jest krzywdzony. Mężczyzna nie ma już siły. Póki co sprawy nie idą po jego myśli i cierpi coraz bardziej. Koszmar wrócił. Chciałby, żeby ludzie, którzy go wrobili ponieśli odpowiedzialność. Tymczasem biedny chłopak nawet na wolności jest poniżany.

Tomasz Komenda to człowiek, którego historia przeraża. Chciałby zaznać spokoju, jednak jego problemy z wymiarem sprawiedliwości i prześladowcami nie kończą się. Jest bezustannie poniżany. Wiadomo już dlaczego był wrabiany.Wymiar sprawiedliwości ostatnio okrutnie zakpił z niewinnego człowieka, którym okazał się Komenda. Co prawda znaleźli się prawdziwi winni zbrodni, to zgodnie z interpretacją przedstawicieli prawa prawdopodobnie włos im z głowy nie spadnie. Zwyrodnialcy zostali jedynie oskarżeni o gwałt na dziewczynie o morderstwo, której niesłusznie oskarżany był Tomasz Komenda. Jednak nic im nie grozi, bo kara za gwałt już się przedawniła, a wymiar sprawiedliwości argumentuje, że nie ma dowodów na to, że ludzie ci po gwałcie zabili Małgosię.

Tomasz Komenda regularnie poniżany

Tomasz Komenda cały czas nie może się pogodzić z tym, że był wrabiany. Swoich prześladowców nazywa zwierzętami. Chłopaka wrabiała przede wszystkim sąsiadka. Robiła to z zemsty na matce Komendy, która nie chciała dłużej opiekować się jej dzieckiem. Na wariografie wyszło, że wielokrotnie kłamała. Kobieta zmarła niedługo po uniewinnieniu Tomka. Poszkodowany mówi, że nie byłby w stanie spojrzeć jej w oczy za to, co mu zrobiła. - Od Doroty P. zaczęło się moje nieszczęście. Nie potrafiłbym spojrzeć jej w oczy za to, co mi zrobiła. Znała mnie i moją rodzinę powiedział. Ludzie, którzy mi to zrobili, nigdy mnie nie przeprosili. To zwierzęta. Nie potrafię tego wybaczyć - mówił rozżalony Komenda. Kobieta cały czas przekonywała wszystkich, że za zabójstwem nastolatki stoi Tomasz Komenda, jego ojczym oraz brat. Później na wariografie wyszło, że kłamała jak z nut. - Pokazywał mi zdjęcie, mówił, że to jego narzeczona była i że jedzie do niej na sylwestra. Ciągle pożyczał ode mnie pieniądze na podróż samochodem, na benzynę, na kwiaty dla niej - zapewniała sąsiadka Komendy. Internauci są oburzeni. Zdaniem części użytkowników sieci wiele osób wzięło pieniądze za to, żeby oczyścić prawdziwego sprawcę i wrobić niewinnego chłopaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Groby znanych PolakówTak wyglądają groby znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Korupcja, winna jest korupcja - przecież było wiadomo, w lokalnym środowisku kto zabił tą dziewczynę, winę przede wszystkim ponoszą osoby, które wiedziały kto to zrobił a przyjęły kasę za milczenie a jeszcze gorzej przyjęły kasę za wrobienie niewinnego człowieka. Wszyscy mamy na to wpływ wystarczy nie dawać w łapę i nie brać pod stołem - napisała internautka. Tomasz Komenda nie może pogodzić się z takim obrotem spraw. Chłopak chciałby, żeby sprawiedliwości stało się zadość. Tym bardziej, że w więzieniu był katowany przez innych osadzonych. Wymiar sprawiedliwości jest jednak bezduszny, a największym pokrzywdzonym w całej sprawie jest niewinny chłopak. Nie zanosi się na to, żeby prawdziwym prześladowcom groziła dotkliwa kara.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To ona jest najbliżej Kaczyńskiego! Wiemy kim jest pani Halinka
  2. Michał Szpak ujawnił swój koszmar z dzieciństwa. Chodzi o jego brata
  3. Nie żyje ceniony polski dziennikarz. Służby negują naturalną śmierć
Pracownik w Polsce i w NiemczechKto pracuje więcej: Polacy cy Niemcy? Różnica POWALA!Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News