Tomasz Komenda kłamał? Jego adwokat przerywa milczenie

Tomasz Komenda kłamał? Jego adwokat przerywa milczenie

Tomasz Komenda, niesłusznie skazany i odsiadujący 18 lat w więzieniu, domaga się wielomilionowego odszkodowania. Jego adwokat uważa jednak, że Komenda nie jest w tej kwestii do końca szczery. Czyżby Komenda kłamał?

Michał Kelm to adwokat, który od początku bronił Tomasza Komendę przed sądem. Wspierał go również w więzieniu - to właśnie między innymi dzięki pomocy adwokata ostatecznie zwrócono niewinnemu mężczyźnie wolność. Jak się jednak okazuje, nawet Kelm znalazł się na "czarnej liście" Komendy. Były więzień oskarża go o poważne uchybienia w pełnionej pracy. Co na to Michał Kelm?

Tomasz Komenda przytacza "nieprawdziwe okoliczności"?

Według Michała Kelma, Tomasz Komenda i jego rodzina starają się ugrać w tym momencie jak najwięcej. Walczą o duże odszkodowanie, a w tym może pomóc właśnie oskarżenie adwokata. Udowadniając, że adwokat nie dopełnił wszystkich obowiązków, mogą liczyć na większe pieniądze. Sam Michał Kelm przeczy wszystkim zarzutom. Sam ocenia swoją postawę wobec oskarżonego na bardzo dobrą, a podczas trwania rozpraw wielokrotnie obrywał za pełnienie funkcji adwokata Komendy. - Spirala nienawiści wobec pana Komendy dotykała wielokrotnie również mnie: otrzymywałem listy z pogróżkami, wyszydzano moich najbliższych, w trakcie przerw w rozprawach obrażano nie tylko Tomasza Komendę, ale i mnie. Nie zniechęciło mnie to, aby przez kilka lat rzetelnie chronić interesów oskarżonego - wyznaje. Tomasz Komenda, w oczach Kelma, zachowuje się niesprawiedliwie. Jak przekonuje, przez wiele lat rzetelnie go bronił, a ostatecznie uniewinnił. Doskonale rozumie powody, jakie pchają Komendę do tego typu oskarżeń w kierunku własnego adwokata, jednak nie może ich zaakceptować i uważa je nie tylko za krzywdzące, ale też kłamliwe. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje polski polityk. Tragiczna śmierć ubiegłej nocy
  2. Widzowie nie mogli uwierzyć. Wielka gwiazda TVP przechodzi do Polsatu!
  3. Największy skandal w historii TVN! Wyzywali Nawałkę na żywo, producentów zatkało
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News