Mocne słowa Komendy do Morawieckiego.
Wiadomości Pikio - 1 Kwietnia 2018

Mocne słowa Komendy do Morawieckiego. "Nie będę ciężarem"

Tomasz Komenda od kilku tygodni znajduje się na językach całego kraju. Tym razem zdecydował się zwrócić bezpośrednio do Mateusza Morawieckiego, czym po raz kolejny przyciągnął uwagę Polaków oraz mediów. Słowa uwolnionego mężczyzny okazują się naprawdę poruszające.

Sprawa odszkodowania dla Tomasza Komendy wstrząśnie zapewne krajowym sądownictwem. Czas pokaże, jak ogromną kwotę otrzyma bohater ostatnich tygodni. Za powodzenie jego walki trzymają niezmiennie kciuki miliony Polaków.

Tomasz Komenda otrzyma wsparcie

Co ciekawe, Mateusz Morawiecki postanowił jednak przyznać Komendzie rentę specjalną, wynoszącą prawdopodobnie 4 tys. zł. Mężczyzna będzie ją otrzymywał do czasu przyznania odpowiedniego odszkodowania. Sam Komenda bardzo szybko zdecydował się odpowiedzieć na decyzję premiera i podziękować mu. Został bowiem zapytany przez media, czy renta jest dla niego ważna.

Mocne słowa uwolnionego

- Jak najbardziej, oczywiście. (...) Za rentę bardzo dziękuję i po prostu dziękuję - powiedział mężczyzna, po czym wyznał coś, co poruszyło serca obserwujących jego życie na wolności Polaków.- Nie będę jakimś tam ciężarem - ujawnił, twierdząc bezpośrednio, że renta da mu niezależność i umożliwi pomaganie rodzinie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katastrofalne wieści dla klientów polskich banków. „Straty do 2021 roku”
  2. „Bezdomni” zarabiają tyle, że spadniecie z krzeseł
  3. Tomasz Komenda UJAWNIA! Teraz zrobi tylko jedno
ZAMIANA
tomaszkomendaNie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego tematJakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego tematCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News