Komenda nie zamierza czekać. Podjął już decyzję i się nie cofnie

Komenda nie zamierza czekać. Podjął już decyzję i się nie cofnie

Trzy miesiące temu Tomasz Komenda wyszedł na wolność. Wtedy sprawą niesłusznie skazanego Polaka żyli wszyscy. Teraz mężczyzna podjął decyzję, przed którą się nie cofnie. Nie zamierza dłużej czekać.

Po niesłusznym skazaniu trudno sobie wyobrazić dalsze życie. Tomasz Komenda przeszedł prawdziwe piekło, ale mimo wszystko, nie poddał się. Po tym, jak został zwolniony z więzienia, podjął pewną decyzję, przed którą już się nie cofnie. Co więcej, nie zamierza nawet dłużej czekać.

Tomasz Komenda podjął decyzję

Tomasz Komenda będzie walczył o odszkodowanie w wysokości 10 mln złotych. Premier Mateusz Morawiecki przyznał mu na rok rentę specjalną, która zapewnia co miesiąc niesłusznie skazanemu 3276 zł netto. Mimo tego, że pieniędzy mu raczej nie zabraknie, Komenda zdecydował. Będzie szukał pracy. - Zaczyna się rozglądać za pracą. Co prawda minęły dopiero trzy miesiące jego wolności, ale chce żyć jak normalny człowiek. Przebywać z ludźmi – mówił Wirtualnej Polsce mec. Zbigniew Ćwiąkalski. Tomasz Komenda jest nie tylko chętny do podjęcia zatrudnienia, ale również szybko się uczy, co szczególnie ważne, ponieważ mężczyzna nie ma przygotowania do zawodu. Przypominamy, że Komenda został skazany na 25 lat odsiadki za gwałt i morderstwo 15-letniej Małgosi w Miłoszycach, którego się nie dopuścił. W więzieniu inni osadzeni także nie traktowali go dobrze. Uniewinnił go dopiero Sąd Najwyższy. Stanowczo życzymy mu powodzenia w wypełnieniu swojego postanowienia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial
  2. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  3. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
  4. Nie żyje kultowy polski dziennikarz. Zmarł nagle
  5. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to zabrzmi dziwnie, ale…
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News