Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę
YouTube Telewizja wPolsce
Irmina Jach - 26 Października 2020

Wielkie szczęście Tomasza Komendy, internauci spieszą z gratulacjami. Mamy zdjęcie

Tomasz Komenda przed kilkoma laty został oczyszczony z zarzutu zamordowania nastolatki z Miłoszyc. Mimo że jego walka o odzyskanie dobrego imienia wciąż trwa, były skazaniec może cieszyć się również chwilami wielkiego szczęścia. W jego życiu doszło ostatnio do wspaniałego zdarzenia. Internauci natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Mamy zdjęcia.

Tomasz Komenda jest ostatnio bohaterem wielu medialnych publikacji. Perypetie mężczyzny, który powrócił do rzeczywistego świata po wielu latach spędzonych w więzieniu są śledzone przez niemal wszystkich Polaków. Rodacy cieszą się z każdego sukcesu byłego skazańca. Wieści dotyczące odnalezienia pracy i poczęcia dziecka wzbudziły euforie. Teraz pojawiła się kolejna fantastyczna informacja. Serdecznie gratulujemy!

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Tomasz Komenda w końcu ma powody do radości

Zbrodnia miłoszycka to jedna z najtragiczniejszych historii kryminalnych, która rozegrała się na terenie Polski. Przed blisko ćwierćwieczem, 15-letnia Małgorzata Kwiatkowska spędzała sylwestra w lokalnej dyskotece Alcatraz. Po raz ostatni była widziana w towarzystwie trzech mężczyzn. O poranku, w pobliżu okolicznych domów, znaleziono jej zmasakrowane zwłoki. Przez wiele lat policja nie trafiła na ślad sprawców zbrodni. Przełom nastąpił w chwili, gdy po emisji programu "Telewizyjne Biuro Śledcze", gdzie ujawniono portret pamięciowy sprawcy, starsza kobieta wskazała na Tomasza Komendę.

Mimo braku jednoznacznych dowodów, Sąd Apelacyjny we Wrocławiu skazał go na karę 25 lat więzienia. Niewinny mężczyzna przeżył piekło. Dwa lata po uniewinnieniu robi wszystko, by ułożyć sobie życie na nowo. Niestety, nie jest to prosty proces. Na drodze Tomasza Komendy wciąż pojawiają się kolejne trudności. Proces o odszkodowanie nadal trwa. Do niedawna mężczyzna pozostawał bezrobotny, a za źródło utrzymania służyła mu niewielka renta. Mimo wszystko były skazaniec starał się nie poddawać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Tragiczna historia Tomasza Komendy wzbudziła ogromne poruszenie. Na podstawie jego przeżyć powstał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który pomimo panującej pandemii koronawirusa i związanych z nimi ograniczeń przyciągnął do kin rzesze widzów. Wywiady, których udziela, budzą wielkie zainteresowanie. Niemal każdy chce wiedzieć, jak były skazaniec radzi sobie po powrocie na wolność.

Po wywiadach, których w ostatnich miesiącach udzielił Tomasz Komenda, doszło do wydarzeń, których nikt się nie spodziewał. Specjaliści z całej Polski zaczęli oferować byłemu skazańcowi pomoc w odbudowaniu życia. Szczególnie wzruszający był gest kliniki laserowej, która zdecydowała się usunąć tatuaże mężczyzny, które przypominały mu o traumie, którą przeszedł za więziennymi murami.

W jednym z wywiadów Tomasz Komenda wspominał, że znaki, które są widoczne na jego ciele, nie powstały z jego woli. Okazało się, że bezlitośni współwięźniowie traktowali jego ciało jako brudnopis, naznaczając je tuszem za pomocą siły. Były więzień nie był w stanie spokojnie patrzeć na to, jak wygląda. Każda linia przypominała mu o traumie, którą przeżył.

Na szczęście, wraz z otrzymaniem propozycji podjęcia nowej pracy mężczyzna otrzymał także możliwość pozbycia się piętna przeszłości. Te drobne gesty sprawiły, że jego obecne życie jest nieco lepsze niż do tej pory. Rychłe pojawienie się syna z pewnością przyprawi go o jeszcze większą euforię. Tymczasem doszło do kolejnego wydarzenia, które odmieniło życie więźnia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

Kilka dni temu Tomasz Komenda został zaproszony do Centrum Precyzyjnej Stomatologii "Multident" w Stalowej Woli. Pracujący tam specjaliści postanowili, że zrobią wszystko, by Tomasz Komenda mógł pozbyć się problemów stomatologicznych, które powstały podczas pobytu w więzieniu. Na profilu przychodni w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia byłego więźnia pozującego w towarzystwie dentysty.

- Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła! - napisał specjalista.

Kolejne zdjęcie opublikowane na Facebooku przychodni pokazuje Tomasza Komendę po przemianie. Trzeba przyznać, że dentysta dokonał niesamowitej metamorfozy, która totalnie odmieniła wizerunek byłego skazańca. Mężczyzna wygląda zdecydowanie młodziej i promienniej niż dotychczas. Jego pracodawcy, bracia Collins oraz stomatolodzy zadbali o to, by zmienił się nie do poznania. Internauci są zachwyceni, zewsząd posypały się gratulacje.

Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę

Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę2

Źródło: Multident Centrum Precyzyjnej Stomatologii

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News