Tomasz Komenda na wolności
Jan BIELECKI/East News
Monika Majko - 18 Września 2020

Tomasz Komenda bezdusznie wykorzystany. Z bólem ujawnił, co mu zrobiono po wyjściu z więzienia

Tomasz Komenda wyznał prawdę o tym, co spotkało go po wyjściu na wolność, został bezdusznie wykorzystany. Niewiele osób wie, jak dzisiaj wygląda życie jednego z najsłynniejszych polskich więźniów.

Tomasz Komenda za kratkami spędził prawie dwie dekady, odsiedział niesłusznie zasądzony wyrok za gwałt i zabójstwo. Po opuszczeniu więzienia mężczyzna ujawnił prawdę o tym, co spotkało go na wolności.

Tomasz Komenda wyznał prawdę o swoim życiu na wolności

Tomasz Komenda został oskarżony i skazany za zabójstwo i gwałt 15-letniej Małgorzaty, których miał dokonać w noc sylwestrową 1996/1997. Mężczyzna przesiedział w więzieniu 18 lat, na wolność wyszedł w 2018 roku. Sprawa jego niesłusznego oskarżenia wstrząsnęła całą Polską.

– Zaakceptowałem, że ukradziono mi osiemnaście lat życia. Pogodziłem się z myślą, że już tego nie cofnę – powiedział Tomasz Komenda w rozmowie z wp.pl.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

10 września 2020 w Warszawie premierę miał film o sprawie Tomasza Komendy. Przy okazji wydarzenia, mężczyzna udzielił wywiadu, w którym wyznał prawdę o swoim powrocie na wolność. Okazuje się, że jego osobista tragedia dla wielu osób była okazją do zarabiania pieniędzy.

Tomasz Komenda codziennie zmaga się z przeszłością

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

– Jestem dwa i pół roku na wolności i cały czas jestem nalepką. Pracowałem na myjni samochodowej. Prosiłem pracodawcę, żebym nie był wizytówką tego miejsca. Ale dla niego liczył się zysk, a nie to, jak ja się czuję, więc się zwolniłem. To nie pierwszy raz, kiedy tak próbowano mnie wykorzystać. Tak jest od pierwszego dnia na wolności – wyznał Tomasz Komenda w rozmowie z wp.pl.

Po wyjściu na wolność Komenda próbował ułożyć sobie życie, jednak jego przeszłość wciąż ciągnęła się za nim. Stał się niemal lokalnym celebrytą, a jego "sława" sprawiła, że wielokrotnie próbowano wykorzystać jego osobę do własnych celów. Szczególnie źle Komenda wspomina pracę na jednej ze stacji benzynowych, którą podjął po zwolnieniu z więzienia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

– Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno. Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom. Inni mogli sobie schodzić ze stanowiska, kiedy chcieli, a ja musiałem się ze wszystkiego spowiadać. Często nie dostawałem zgody, na przykład, żeby iść po kawę. Tłumaczono mi, że jest za dużo pracy. Inni mogli bez problemu – relacjonował Komenda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News