Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słów
Jan BIELECKI East News
Agata Jaroszewska - 15 Września 2020

Dzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powrócił

Tomasz Komenda znalazł się na ustach wszystkich po tym, jak sąd stwierdził, iż mężczyzna został niesłusznie skazany i nie popełnił zarzucanej mu zbrodni. Jego sprawą żyła cała Polska, ale teraz znów rozpoczął się prawdziwy dramat. Mężczyzna zapewne liczył, że najgorsze już za nim, niestety rodzice zamordowanej dziewczyny zdecydowali się na emocjonalne wyznanie. Koszmar z dnia na dzień znów powrócił.

Tomasz Komenda, zdaniem sądu, został niesłusznie skazany za gwałt oraz zabójstwo 15-letniej Małgosi. Rodzice zamordowanej dziewczyny nie zgadzają się z tą decyzją i czują nie pokrzywdzeni przez wymiar sprawiedliwości. Ostatnio mężczyzna musiał interweniować w sprawie wypowiadanych przez zrozpaczonego ojca dziewczyny słów, teraz koszmar się powtarza.

Ślub i weseleJuż wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez KościółCzytaj dalej

Tomasz Komenda w oczach rodziców 15-letniej Małgosi jest winny

Tomasz Komenda, chociaż uniewinniony przez sąd, to według oburzonych tą decyzją rodziców zamordowanej dziewczynki, jest winny. Nie mają wątpliwości, że Tomasz Komenda brał udział w tragedii jaką spotkała ich córkę. Ostatnio uniewinniony mężczyzna, zdecydował się na skierowanie w stronę ojca nastolatki kilku ostrych słów, gdyż miał już dosyć niesłusznych jego zdaniem oskarżeń pod swoim adresem. Niestety ból po stracie dziecka okazał się silniejszy niż widmo pozwania przez byłego skazańca i rodzice w czasie ostatniej rozprawy dwójki podejrzanych o dokonanie zbrodni na 15-letniej Małgosi zdecydowali się na przekazanie mediom kolejnych słów pod adresem Tomasza Komendy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Rodzice nie mają wątpliwości, ze Tomasz Komenda brał w tym udział

Jak donosi Fakt, w momencie, gdy obrońca jednego z oskarżonych mężczyzn, wyznał, iż w jego opinii sprawców nie było dwóch, a trzech ojciec 15-letniej Małgosi wykrzyknął na cały głos nazwisko uniewinnionego Tomasza Komendy. Matka zamordowanej nastolatki natomiast wprost wyznała, że powinien on wrócić do więzienia i dalej odbywać karę za zamordowanie i gwałt jej córki.

Kobieta utrzymuje, że ślad po zębach zabezpieczony na ciele dziewczyny należy do Tomasza Komendy, tak jak pierwotnie zakładano. Obecnie prokuratura stoi na stanowisku, iż jest to ślad pozostawiony przez Ireneusza M. Padły również słowa dotyczące tego jakiej kary względem zabójców dziewczyny oczekują. Tomasz Komenda jest do tego grona przez nich zaliczany.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin

Rodzice wyznali jakiej kary oczekują

- Kara powinna być dwa razy gorsza od tego co zrobili mojej Małgosi. Miała prawo żyć, miała prawo żyć jak chce. Ten bandyta zwyrodniały powinien wtedy siedzieć w domu z żoną, wiadomo po co przyjechał na dyskotekę. A Norberta B. nadal się wszyscy boją, a mnie wytykają palcami. Żądam kary śmierci - powiedziała matka 15-letniej dziewczyny. Tomasz Komenda miał nadzieje, że jego koszmar skończył się w momencie wyjścia z więzienia, jednak okazuje się, że niestety nadal musi stawić czoła wielu przeciwnościom losu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
  2. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  3. Mama Gienka Loski przerwała milczenie po jego tragicznej śmierci. Łzy same cisną się do oczu
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Jedliście kiedyś ogórka kiszonego na chlebie posmarowanym smalcem? Zdradzamy wyjątkowy przepis

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News