Tomasz Komenda spełnił marzenie
Facebook Multident Centrum Precyzyjnej Stomatologii
Irmina Jach - 12 Listopada 2020

Wspaniała wiadomość o Tomaszu Komendzie, spełnił jedno z marzeń. Można tylko gratulować

Tomasz Komenda przed kilkoma laty został oczyszczony z zarzutu zamordowania nastolatki z Miłoszyc. Mimo że jego walka o odzyskanie dobrego imienia wciąż trwa, były skazaniec może cieszyć się również chwilami wielkiego szczęścia. W jego życiu doszło ostatnio do wspaniałego zdarzenia. Spełniło się jedno z największych marzeń mężczyzny.

Tomasz Komenda jest ostatnio bohaterem wielu medialnych publikacji. Perypetie mężczyzny, który powrócił do rzeczywistego świata po wielu latach spędzonych w więzieniu są śledzone przez niemal wszystkich Polaków. Rodacy cieszą się z każdego sukcesu byłego skazańca. Teraz spełniło się kolejne z jego marzeń. Gratulujemy!

Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówMateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Tomasz Komenda spełnił kolejne marzenie

Przed kilkoma tygodniami Tomasz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins. Ostatnio w mediach społecznościowych stowarzyszenia pojawiły się pierwsze fotografie obrazujące to, jak były skazaniec radzi sobie na nowym stanowisku. Wszystko wygląda na to, że kariera układa się po jego myśli.

Tomasz Komenda i jego pracodawcy, przy okazji obchodów Święta Niepodległości, odwiedzili Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Trzeba przyznać, że mężczyzna świetnie sprawdził się w nowej roli i widać, że praca polegająca na niesieniu pomocy sprawia mu ogromną satysfakcję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Dziś, w Święto Niepodległości, oprócz świętowania, musimy zwrócić waszą uwagę na pewien smutny fakt. Ludzie, dzięki którym mamy dzisiaj co celebrować znajdują się w strasznej sytuacji… - napisano pod postem w mediach społecznościowych.

- W samej Warszawie mieszka ponad 600 weteranów Powstania Warszawskiego, którzy potrzebują wsparcia. Zaledwie do 80 z nich docierają codziennie z ciepłym posiłkiem wolontariusze i pracownicy Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Na więcej po prostu nie wystarczają środki - kontynuowano.

- Wyobraźcie sobie teraz, że nie wszyscy mają wnuki, dzieci czy miłych sąsiadów, którzy pójdą za nich na zakupy albo zrobią rano kanapkę. Część z nich to osoby samotne lub chore, które całe dnie spędzają zamknięte w czterech ścianach. Mimo starań Domu Wsparcia dla Powstańców niestety część z nich to osoby, które bywają G Ł O D N E. Taka jest rzeczywistość - brutalna, ale prawdziwa i naszym zadaniem jest upiększanie tej rzeczywistości. Kiedy ojczyzna wezwała naszych bohaterów do walki, bez wahania ruszyli w bój. Nie możemy pozostawić ich w tej trudnej sytuacji i nie okazać wdzięczności - zaapelowali pracownicy fundacji.

Instytucja postanowiła utworzyć zbiórkę, której celem było sfinansowanie posiłków, które trafiły do weteranów. W roznoszeniu jedzenia pomaga Tomasz Komenda, który jak mało kto wie, czym jest samotność i brak pomocy ze strony innych osób.

- We wrześniu poinformowaliśmy Was, że rozpoczęliśmy współpracę z Tomkiem Komendą, dziś Tomek pomaga nam już w miarę możliwości. Tomasz Komenda oraz Rafał Collins odwiedzili Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 by pomóc dostarczać posiłki. Posiłki, które często są też po prostu miłym - choć niezbędnym - dodatkiem do tego czego dziś nam wszystkim brakuje: krótkiego spotkania - napisano na Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat dla seniorów. Chodzi o realizowanie recept

2. Aleksandra Kwaśniewska otworzyła przesyłkę i zamarła. Dopiero po chwili doszła do siebie, o co chodzi?

3. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem

Sam Tomasz Komenda również postanowił odnieść się do tematu działalności charytatywnej. Przyznał, że nowe zadania sprawiają mu wiele satysfakcji. Jest bardzo podekscytowany faktem, że może poznać wojennych bohaterów i umilić im codzienne życie. Trzeba przyznać, że to postawa godna podziwu.

- To jest niesamowite, że robiąc coś dobrego dla kogoś, ma się z tego tyle frajdy. Nigdy nie sądziłem, że będę miał okazję poznać osoby z Powstania, a co dopiero coś dla nich zrobić. Mega! - mówił Tomasz Komenda.

Tomasz Komenda pomaga

Tomasz Komenda pomaga

Tomasz Komenda pomaga

Źródło zdjęć: Instagram/Fundacja Braci Collins

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  2. Gorące zdjęcie Joanny Jędrzejczyk w kąpieli. Pokazała wyrzeźbione ciało, co za nogi (FOTO)
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  7. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News