Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają Źródło: Jan BIELECKI/East News

Tomasz Komenda nie był w stanie dłużej milczeć. W programie na żywo spojrzał do kamery i do ojca zgwałconej i zamordowanej przed laty Małgosi wypowiedział porażające słowa.

Tomasz Komenda dwa lata temu opuścił więzienie, w którym spędził 18 lat. Dopiero co osiągnął pełnoletność, gdy skazano go na 25 lat pozbawienia wolności za brutalny gwałt i morderstwo 15 letniej Małgosi. Choć on od początku podtrzymywał, że jest niewinny, niewielu było tych, którzy mu wierzyli. W końcu Tomaszowi zwrócona została wolność, a jego rozrywająca serce historia okazała się gotowym scenariuszem na film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który swoją premierę miał przed kilkoma dniami. Z tej okazji Tomasza zaproszono do programu śniadaniowego. 

W programie na żywo Tomasz Komenda zwrócił się do ojca zamordowanej dziewczyny. Poruszające słowa padły z jego ust 

Jednym z gości dzisiejszego wydania "Dzień Dobry TVN" był Tomasz Komenda - człowiek, który 18 lat życia, zamiast na spełnianiu pasji, marzeń i pracy, spędził za kratami. Dwa lata temu w końcu opuścił celę i od tego momentu stara się ułożyć swoje życie na nowo, choć dramatyczna przeszłość nadal kroczy za nim jak cień. W czasie premiery filmu Komenda przyprawił wszystkich o zawrót głowy, nie tylko przedstawiając swoją ciężarną ukochaną, ale też się jej oświadczając! Usłyszał oczywiście "tak". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem w popularnej śniadaniówce mógł nieco więcej opowiedzieć o tym, jak wyglądały jego ostatnie dwa lata życia... życia na wolności. Tomasz przyznał, że stara się nie myśleć o tym, co było, ale to inni ludzie stale mu o tym przypominają. Nie ukrywał, że najbardziej brakuje mu spokoju. 

- Spokoju, żeby więcej nie było takich hejtów, jakie są. Bo to naprawdę zabija i nie pozwala normalnie funkcjonować - mówił w "DDTVN", cytowany przez Jastrząb Post. 

Po chwili Komenda spojrzał do kamery i wprost zawrócił się do ojca Małgosi, o której śmierć został posądzony. Okazuje się, że mężczyzna nadal nie wierzy w jego niewinność, dlatego Tomasz postanowił postawić kres wszystkim oszczerstwom z jego strony i ostrzec, że jeśli te nie ustaną, sprawa zostanie zgłoszona do sądu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

- Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, chciałbym się zwrócić do ojca ofiary, że jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej. Ostrzegam po raz ostatni, że jeszcze raz zobaczę jakieś wpisy… Bardzo panu współczuję, ale to nie ja skrzywdziłem pana córkę - mówił Tomasz Komenda w sobotnim wydaniu "DDTVN".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sytuacja, jakiej nie było od 4 lat. Po Wiadomościach TVP mogliśmy zobaczyć sceny, jak sprzed kadencji Jacka Kurskiego
  2. Strażnicy aż osłupieli. Gdy weszli do lasu, opadły im ręce, zdjęcia mówią wszystko
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Nie trzeba kupować nowego. Łatwy sposób na otwarcie "jednorazowego" młynka do pieprzu

Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News