Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści

Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści Źródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Tomasz Komenda przekazał wspaniałą wiadomość. Ci, którzy od samego początku kibicowali mu w walce o sprawiedliwość i niecierpliwie czekali, kiedy w końcu zostanie zwrócona mu wolność, są zachwyceni.

Tomasz Komenda przeżył koszmar, jakiego nie w sposób nawet sobie wyobrazić. Lata, które powinien spędzić na rozwijaniu pasji, pracy, pierwszych związkach, a być może nawet, na założeniu rodziny, on spędził w wiezieniu. Sprawa Tomasza od początku budzi ogrom emocji w opinii publicznej, a tym bardziej od chwili, gdy w końcu wyszedł na wolność. Teraz stara się poukładać swoje życie i zbudować to, czego nie miał szansy zbudować w ciągu 18 lat. Ostatnio przekazał radosną nowinę.

Tomasz Komenda podzielił się wspaniałą informacją 

Maj 2018 roku zmienił w życiu Tomasza Komendy wszystko. Po 18 latach spędzonych w więzieniu, choć za rzekomy gwałt i zabójstwo skazano go na 25 lat, w końcu wyszedł na wolność. Dramat, w którym miał brać udział nastoletni wówczas Tomasz, rozegrał się 1 stycznia 1997 roku. Po wieczorze spędzonym w jego towarzystwie 15-letnia wówczas Małgosia została najpierw zgwałcona, a później brutalnie pozbawiona życia. O najgorszy czyn posądzono właśnie Tomasza, ale po 18 latach nastąpił przełom i uznany za niewinnego w końcu mógł opuścić więzienie. Śledczym udało się bowiem ustalić, że za wszystkim stoją Ireneusz M. i Norbert B. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Komenda stara się jednak nie angażować już w tę sprawę i zapomnieć o koszmarze, jaki go spotkał. Jego historia mimo to nadal budzi ogromne zainteresowanie, a nawet, stała się gotowym scenariuszem do filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który swoją premierę miał 10 września tego roku. Nie zabrakło na niej oczywiście samego 44-latka, jak i najbliższych mu osób. 

U jego boku dumnie stanęła ukochana Ania, którą jak donosi Fakt, poznał za pośrednictwem portalu randkowego. Choć w ich relacji było pełno wzlotów i upadków, ostatecznie zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy na premierze filmu Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej, a także poinformował, że spodziewają się dziecka!

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz - mówił na krótko przed projekcją filmu. Wzruszona do łez Anna powiedziała "tak". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

Źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News