Największy sekret TVN wyjawiony. Karolak nie mógł się powstrzymać

Największy sekret TVN wyjawiony. Karolak nie mógł się powstrzymać Źródło: screen/youtube/TVN Series

Tomasz Karolak nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Jeszcze nie ucichły ogromne kontrowersje związane z jego życiem miłosnym, a już wywołał kolejny skandal. Nie jest nowością, że czasem zdarza mu się powiedzieć nieco za dużo przed kamerami, tym razem jednak wyraźnie przekroczył wszelkie granice wyznaczone przez TVN.

Tomasz Karolak stał się postacią powszechnie rozpoznawalną dzięki wcieleniu się w rolę starszego aspiranta Szczepana w kultowym serialu TVN "Kryminalni". Po tej roli jego kariera nabrała prędkości, a on sam podjął się pracy przy tworzeniu uwielbianej produkcji "39 i pół". W ostatnim czasie jednak kojarzony jest przede wszystkim z serialem TVP "Rodzinka.pl", w którym rola Ludwika zapewniła mu ogromną ilość fanów, popularność oraz wielki powrót na salony. Tomasz Karolak znany jest z tego, że w wywiadach często lubi powiedzieć kilka słów za dużo i nie przejmuje się konsekwencjami swoich wypowiedzi, tym razem jednak zdecydowanie nie mógł się powstrzymać i wyjawił najpilniej strzeżony sekret TVN.

Tomasz Karolak wyjawił sekret TVN

Aktor w ostatnim czasie jest wyjątkowo wziętą postacią polskiej sceny - często mówi w wywiadach, że praca to całe jego życie i nie ma zbyt dużo czasu wolnego. Tymczasem w ostatniej rozmowie z "Super Expressem" na jaw wyszedł jeszcze jeden szczegół - Tomasz Karolak oprócz "Rodzinki.pl" pracuje nad jeszcze jednym projektem, który do tej pory był sekretem TVN. - Do końca stycznia kręcimy 14 serię, a następnie będzie przerwa, którą wykorzystamy na "50 i co dalej?" - wyjawił. Władze stacji z pewnością nie będą zachwycone jego zbyt długim językiem, do tej pory bowiem żaden z przedstawicieli nie chciał nic mówić w tej sprawie. Słychać głosy, iż miała to być niespodzianka dla wiernych fanów produkcji, którą aktor właśnie spektakularnie zepsuł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"39 i pół" wraca na ekrany? Zapowiedziano kontynuację produkcji

Tomasz Karolak jako główna postać cieszącego się wielką popularnością serialu "39 i pół" z pewnością doskonale wie, co mówi i już wkrótce spodziewać się możemy na ekranach kolejnych odcinków produkcji. Jak donoszą media, na ekranie pojawić się ma obok Karolaka również Daria Widawska. Trzy pierwsze sezony "39 i pół" przekonały do siebie ogromną liczbę widzów i były prawdziwym sukcesem komercyjnym. O pracy nad kontynuacją serii nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, media jednak przypuszczają, iż premierowe odcinki serialu pojawią się już jesienią 2019 roku. Jest również nadzieja, że po słowach Karolaka zarząd TVN zdecyduje się podać konkretne informacje. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Wysokość jej emerytury jest porażająca!
  2. Na co chorowała Kora? Królową polskiej sceny dopadła straszliwa choroba
  3. Julia Wieniawa przerwała milczenie! Oto PRAWDZIWY powód rozstania z Królikowskim
  4. Anna Mucha potwornie upokorzona przez Polsat. Warunki współpracy jej uwłaczały
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News