Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety

Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety Źródło: fot. wikipedia.org

Tomasz Karolak jest aktorem, który ma wierną rzeszę fanów, jednak równie wielu jest widzów, którzy krytykują jego grę aktorską. Teraz aktor w jednym z wywiadów wygłosił szokujące oświadczenie.

Tomasz Karolak podczas trwania swojej kariery miał wiele partnerek, jednak z żadną z nich nie zbudował trwałego związku. Chociaż jest coś, co wciąż go łączy z Violettą Kołakowską, a są to oczywiście dzieci. Mimo że związek aktora i modelki rozpadł się lata tamu, to Karolak nie przestał dbać o swoje dzieci i wypłaca na nie regularnie wysokie alimenty, których wysokość sam zaproponował.

Tomasz Karolak szczerze o swoim życiu uczuciowym

Wiele osób takie oświadczenie Karolaka może dziwić i szokować, jednak najlepiej wyjaśnił je sam aktor. W wywiadzie dla Faktu wyjawia, że przez lata obcowania w polskim show-biznesie bardzo się zmienił i absolutnie nie jest już teraz flirciarzem i kobieciarzem. W pełni poświęca się swoim dzieciom, które stały się dla niego całym światem. Aktor sam przyznaje, że nie ma teraz głowy do kobiet i randkowania, a przede wszystkim woli ten czas spędzać ze swoimi pociechami. - Z wiekiem stałem się spokojniejszy. Mam większy dystans do wielu spraw. Nie jestem flirciarzem i kobieciarzem, jak to widać w pierwszym odcinku Ameryki Express. Na co dzień jestem statecznym ojcem dwójki dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Mam swoje lata i po pracy wolę zajmować się dziećmi. Na kobiety nie mam czasu - mówił Tomasz Karolak. Wiele fanek aktora zapewne jest zawiedzionych jego oświadczeniem, ponieważ nie jedna z nich wręcz o nim marzy. Natomiast inne z chęcią zobaczyłyby go w roli zarówno ojca, jak i szczęśliwego męża u boku pięknej żony.  1. Brytyjski dwór ciągle nie może uwierzyć. Po „ślubie stulecia” księżna podcięła sobie żyły
  2. Zazdrościmy. Grażyna Wolszczak kończy niedługo 60 lat. Wygląda jak przepiękny anioł!
  3. Gwiazdor Polsatu wbił widzów w ziemię. Szokujące wyznanie o Korze
Następny artykuł