Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety

Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety Źródło: fot. wikipedia.org

Tomasz Karolak jest aktorem, który ma wierną rzeszę fanów, jednak równie wielu jest widzów, którzy krytykują jego grę aktorską. Teraz aktor w jednym z wywiadów wygłosił szokujące oświadczenie.

Tomasz Karolak podczas trwania swojej kariery miał wiele partnerek, jednak z żadną z nich nie zbudował trwałego związku. Chociaż jest coś, co wciąż go łączy z Violettą Kołakowską, a są to oczywiście dzieci. Mimo że związek aktora i modelki rozpadł się lata tamu, to Karolak nie przestał dbać o swoje dzieci i wypłaca na nie regularnie wysokie alimenty, których wysokość sam zaproponował.

Tomasz Karolak szczerze o swoim życiu uczuciowym

Wiele osób takie oświadczenie Karolaka może dziwić i szokować, jednak najlepiej wyjaśnił je sam aktor. W wywiadzie dla Faktu wyjawia, że przez lata obcowania w polskim show-biznesie bardzo się zmienił i absolutnie nie jest już teraz flirciarzem i kobieciarzem. W pełni poświęca się swoim dzieciom, które stały się dla niego całym światem. Aktor sam przyznaje, że nie ma teraz głowy do kobiet i randkowania, a przede wszystkim woli ten czas spędzać ze swoimi pociechami. - Z wiekiem stałem się spokojniejszy. Mam większy dystans do wielu spraw. Nie jestem flirciarzem i kobieciarzem, jak to widać w pierwszym odcinku Ameryki Express. Na co dzień jestem statecznym ojcem dwójki dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Mam swoje lata i po pracy wolę zajmować się dziećmi. Na kobiety nie mam czasu - mówił Tomasz Karolak. Wiele fanek aktora zapewne jest zawiedzionych jego oświadczeniem, ponieważ nie jedna z nich wręcz o nim marzy. Natomiast inne z chęcią zobaczyłyby go w roli zarówno ojca, jak i szczęśliwego męża u boku pięknej żony.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brytyjski dwór ciągle nie może uwierzyć. Po „ślubie stulecia” księżna podcięła sobie żyły
  2. Zazdrościmy. Grażyna Wolszczak kończy niedługo 60 lat. Wygląda jak przepiękny anioł!
  3. Gwiazdor Polsatu wbił widzów w ziemię. Szokujące wyznanie o Korze
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News