Tomasz Karolak wyrzucony z Ikei
instagram,com tomasz_karolak_official
Weronika Wasiak - 26 Sierpnia 2020

Tomasz Karolak wyrzucony z IKEI. Musiała interweniować ochrona, porażające sceny

Tomasz Karolak nie mógł tego przemilczeć. Na łamach mediów społecznościowych, wyraźnie wzburzony, opowiedział o kuriozalnym incydencie, jakiego doświadczył w sklepie popularnej sieci meblowej. Nieoczekiwanie na jego drodze pojawiła się ochrona, która bez wahania wyrzuciła go z budynku.

Tomasz Karolak to od lat jeden z popularniejszych aktorów filmowych, serialowych i teatralnych. Zdaniem kolegów i koleżanek po fachu to, co cechuje go najbardziej, to niebywała zdolność improwizacji, którą niejednokrotnie zaskoczył wszystkich na planie. 49-letniemu gwiazdorowi nie łatwo jest wyjść choćby po przysłowiowe "bułki do sklepu", bo na każdym rogu czają się na niego oddani fani i oczywiście - fotoreporterzy. Ostatnio Karolak wybrał się do IKEI, ale nie udało mu się dokonać żadnych zakupów, a wszystko przez to, jak został potraktowany przez ochronę.

Królowe życia, dramat DagmaryMusieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramatCzytaj dalej

Tomasz Karolak wyrzucony z IKEI

Choć gwiazdor "Rodzinki.pl" stara się być aktywny w mediach społecznościowych, a największą uwagę skupia na prowadzeniu Instagrama, dzieli się tam raczej wyłącznie ciekawszymi epizodami z życia. Daleko mu do zasypywania fanów codziennymi postami. Ostatnio urządził sobie dłuższą pogawędkę na InstaStory, gdzie opowiedział o kuriozalnej sytuacji, której stał się ofiarą. Wszystko miało miejsce w IKEI. Nim jednak przytoczymy całą historię warto wspomnieć, że choć twarze show-biznesu regularnie upominają fanów o noszenie maseczek ochronnych, Karolak jest ich zdecydowanym przeciwnikiem tym bardziej, że przeprowadzone badania krwi wykazały, że nie ma koronawirusa. Aktor uznał więc, że wychodząc do sklepu nie musi wcale zasłaniać nosa i ust. Wystarczyło jednak tylko, by wszedł do budynku i... momentalnie go opuścił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

dziecko - wszystko się zmieniaWygląda jak urocze dziecko na pierwszy rzut oka. Po kilku sekundach nagle wszystko się zmienia, niesamowiteCzytaj dalej

Jak zrelacjonował na swoim Instagramie, podeszła do niego ochrona, która najpierw poprosiła o założenie maseczki. Ten odmówił, dlatego usłyszał groźbę o wezwaniu policji. On jednak pozostawał nieugięty, zatem szybciej niż się spodziewał, został wyrzucony ze sklepu.

- Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu - opowiadał na InstaStory Karolak.

Znany m.in. z kultowych "Listów do M." jasno sprzeciwia się tej restrykcji. Uważa, że jest ona sprzeczna z konstytucją, dlatego nie zamierza stosować się do nakazów rządu.

Dzisiaj grzeje:

1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
2. Porażające wieści o zdrowiu papieża, współpracownik ujawnia fakty. Duchowny podjął także kluczową decyzję
3. Tragiczne doniesienia o Benedykcie XVI. Wybrano już miejsce ostatniego odpoczynku

- Zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził. [...] Cały idiotyzm tej sytuacji polega na tym, że bezczelny ochroniarz przyczepia się do mnie i wyprasza mnie z kierowniczką ze sklepu, a wszyscy w restauracji IKEA kupują i jedzą bez maseczek - kontynuował 49-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła zmiana decyzji władz. Dzieci nie pójdą do szkoły od 1 września. Znamy nową datę rozpoczęcie roku szkolnego, sanepid potwierdził
  2. Uwaga, niebawem zapukają do drzwi Polaków. Będą sprawdzać konkretne informacje
  3. Wszyscy mieli nadzieję do końca, niestety nie udało się. Nie żyje
  4. Chaos wokół rozpoczęcia roku szkolnego. Przesunięto termin z 1 września na inny, teraz głos zabrał kurator oświaty
  5. Niewyobrażalnie okropne, udają ofiary Auschwitz na nagraniach na TikToku, w tle muzyka rozrywkowa. Skandal na cały świat

Lech Wałęsa sekretyMedia dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawniliCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News