Tomasz Karolak
youtube.com TVN Style
Klaudia Bochenek - 22 Kwietnia 2020

Tomasz Karolak wpadł w poważne tarapaty. Znany milioner upomina się o zwrot długu, chodzi o horrendalną kwotę

Tomasz Karolak będzie musiał zwrócić znajomemu milionerowi ogromną sumę pieniędzy. Chodzi o dziesiątki tysięcy złotych. Pożyczkodawca w rozmowie z "Faktem" zdradził wszystkie drażliwe szczegóły i surowo ocenił znanego aktora. Tomasz Karolak, a raczej jego prawnik, ma jednak ma inne zdanie na ten temat.

Tomasz Karolak będzie musiał zacisnąć pasa i zwrócić ogromną kwotę pieniędzy? Obie strony sporu obstawiają przy swoim, po czyjej stronie jest racja?

Tomasz Karolak zaciągnął pożyczkę u senatora KO, Roberta Dowhana

Przyjaźń obu panów została wystawiona na ogromną próbę. Poznali się jeszcze w czasach, kiedy Tomasz Karolak grał z powodzeniem w serialu "39 i pół", a Robert Dowhan był prezesem zielonogórskiego klubu żużlowego Falubaz. Kariery obu panów rozwijały się obiecująco - Tomasz Karolak założył autorski Teatr IMKA, a prezes stał się senatorem. Robert Dowhan po kilku rozmowach zgodził się zainwestować w przedsięwzięcie aktora, ufał mu i wierzył w powodzenie projektu.

COVID-19 dwóch chorych lekarzyTrudno uwierzyć w doniesienia. Skóra wyleczonych z COVID-19 zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

Jak się okazuje, afera odnośnie pożyczonych pieniędzy trwa już od zeszłego roku. W oświadczeniu majątkowym senatora znajduje się punkt: "dług Tomasza Karolaka za niespłacony leasing widowni do teatru Imka poręczony przez niego oraz teatr nie spłacany 9 lat". Odnosząca się do punktu kwota wynosiła 110 tys. zł. To spore pieniądze, a Tomasz Karolak z początkiem roku miał oddać jedynie 20 tys. zł. Co z resztą? Senator ostro ocenia aktora, jeszcze nikt tak się o nim nie wypowiedział.

Robert Dowhan mówi krótko: "Stać go"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

wróżbyJedynie wyjątkowi ludzie mają go na dłoniach. Mówi bardzo wiele o osobieCzytaj dalej

- Rozłożyłem płatności tak, jak chciał. Podaliśmy sobie ręce i uważałem, że poza podpisem na ugodzie mamy umowę dżentelmeńską. Niestety, pomyliłem się. Spłatę długu zostawiam jego sumieniu. Nie jest to dla niego kwota nieosiągalna! Stać go. Gra w filmach, serialach, występuje w reklamach, jeździ luksusowymi samochodami, ma gdzie mieszkać, jest widywany w drogich restauracjach - komentuje Robert Dowhan z nieukrywaną szczerością dziennikarzom Faktu.

Dzisiaj grzeje:

1. Czy tani i powszechny lek leczy koronawirusa w 48 godzin? Jest właśnie testowany, a jego skuteczność potwierdzają naukowcy
2. 25-latka dzieli się kontrowersyjnym sposobem, jak skrócić okres do 6 godzin. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Na wypowiedź Roberta Dowhana natychmiast zareagowała prawniczka Tomasza Karolaka przesyłając brukowcowi specjalne oświadczenie. Według niej długu nie ma, a o pieniądze senator upomina się bezpodstawnie.

- Dług teatru i Tomasza Karolaka jako poręczyciela wobec pana senatora nie istnieje. Nie wiem, na jakiej podstawie i według jakich wyliczeń matematycznych pan Dowhan twierdzi, że pan Karolak winien jest mu 90 tysięcy - przekazała Filomena Racz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia przekazał dobre wieści. Chodzi o transmisję poziomą wirusa
  2. Najbliższa rodzina Zbigniewa Bońka zarażona COVID-19. Prezes PZPN poinformował o stanie zakażonych
  3. Andrzej Duda kupił sobie nową willę. Cena powala, wiadomo skąd wziął pieniądze
  4. Naukowcy zdradzili skąd się wziął koronawirus. Podejrzenia miłośników teorii spiskowych okazały się fałszywe
  5. Aż trudno uwierzyć, media dotarły do intymnych informacji o Dodzie. W końcu musiało to nadejść?
  6. Rusza protest lekarzy. Medycy oskarżają rząd o błędy w walce z epidemią koronawirusa

Wakacje w tym roku to wielka niewiadomaWyjazdy na wakacje będą jednak możliwe? Minister Szumowski wydał oświadczenieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News