Kammel mocno o plotkach nt. jego orientacji. "To, co opublikowałem mówi samo za siebie"

Kammel mocno o plotkach nt. jego orientacji. "To, co opublikowałem mówi samo za siebie" Źródło: Instagram - Tomasz Kammel

Tomasz Kammel postanowił odpowiedzieć na plotki osób, które twierdzą, że znany prezenter Telewizji Polskiej jest homoseksualistą. Mężczyzna nie pozostawił żadnych wątpliwości za sprawą wpisu, który zamieścił w mediach społecznościowych. Gwiazdor był wyjątkowo zdecydowany.

Tomasz Kammel wielokrotnie był uznawany za jednego z celebrytów, który stara się ukrywać ze swoją orientacją seksualną. Gwiazdor telewizji przez wiele lat związany był z Katarzyną Niezgodą, jednak po rozstaniu pary dziennikarze nie mieli okazji zauważyć żadnej kobiety u boku znanego prezentera. Pojawiły się nawet plotki, że Kammel jest biseksualistą, co rzekomo miał starać się ukryć. 

Wszystko za sprawą jednego z wpisów celebryty w mediach społecznościowych. Po jego słowach z pewnością wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, a zwolennicy teorii spiskowych w końcu dostali jasny dowód w postaci słów samego bohatera plotek. Wygląda na to, że i on miał już dość tego, że wielokrotnie pojawiają się na jego temat nieprawdziwe informacje, wobec czego postanowił je sprostować.

Tomasz Kammel odpowiada na plotki stworzone przez internautów

To, że Tomasz Kammel był przez lata związany z Katarzyną Niezgodą, nie wpłynęło na liczbę plotek tworzonych przez internautów. Wielu z nich wciąż czeka na to, aż w Polsce jeden z celebrytów z pierwszych stron gazet ujawni swoją odmienną orientację seksualną. Póki co z taką sytuacją mieliśmy jedynie w świecie polityki, gdy związku z mężczyzną nie ukrywał Robert Biedroń.

Wśród kandydatów znalazł się między innymi Tomasz Kammel, ale również wielu innych mężczyzn związanych ze światem telewizji lub muzyki. Swego czasu w jednym z wywiadów swoją listę "podejrzanych" postanowił opublikować Michał Piróg. Znalazły się na niej nazwiska najbardziej znanych Polaków, co wzbudziło wówczas wiele kontrowersji.

Na liście figurowały nazwiska Kammela, Krzysztofa Ibisza, Mateusza Damięckiego oraz Kuby Wojewódzkiego. Ten ostatni przez wiele lat potem lubił żartować z tej absurdalnej plotki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Kammel reaguje na doniesienia

- Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - mówił wówczas Wojewódzki.

Tomasz Kammel długo nie odpowiadał na plotki, co tylko podsycało komentarze. W końcu pojawiła się jednak krótka, ale wyjaśniająca odpowiedź od znanego prezentera. Postanowił on wkleić pewien dialog, który miał odpowiedzieć na wszystkie doniesienia mediów. Później potwierdził w jednym z wywiadów, że nie jest homoseksualistą.

(fot. Instagram - Tomasz Kammel)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz pobiła rekord! Nigdy nie zgadniecie ilu miała mężów. Zemdlejecie z wrażenia
  2. Dramat gwiazdy "Na Wspólnej"! Jej córka ma porażenie mózgowe
  3. Ile zarabia kasjer w Rossmanie? Czy w sieci drogerii łatwo awansować?
  4. "Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny
  5. Anita Lipnicka w żałobie. Ogromna tragedia, nie żyje Krzysztof
  6. Pielęgniarka opowiedziała o swojej pracy. "To, co zobaczyłam w kroczu, było niewyobrażalne"

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News