Tomasz Kammel ma nową partnerkę. Wiemy, kim jest kobieta, która skradła mu serce

Tomasz Kammel ma nową partnerkę. Wiemy, kim jest kobieta, która skradła mu serce Źródło: youtube.com/ Lekko Nie Będzie

Tomasz Kammel w końcu znalazł druga połowę. Prezenter znany z TVP po głośnym rozstaniu z Katarzyną Niezgodą znalazł w końcu kogoś, kogo obdarzył uczuciem. Wiemy już, kim jest nowa partnerka gwiazdora.

Tomasz Kammel miał bardzo burzliwe życie miłosne. Prezenter i konferansjer przez bardzo długi czas tworzył związek z bizneswomen Katarzyną Niezgodą. Dużo mówiło się o możliwości ślubu, założenia rodziny, a para często otwarcie deklarowała sobie wielkie uczucia i snuła wizję wspólnej przyszłości. Nic z tego jednak nie wyszło, a sam prezenter na długi czas porzucił poszukiwania nowej partnerki. Amor odezwał się do niego dopiero cztery lata po zakończeniu związku z Niezgodą. Gwiazdor jeszcze nigdy w życiu nie był tak zakochany.

Tomasz Kammel zrywa z samotnością. Potrzebował czterech lat na znalezienie partnerki

O tym, jak wielkim przeżyciem dla gwiazdora TVP było rozstanie z Katarzyną Niezgodą niech będzie fakt, że przez cztery lata mężczyzna nie zdecydował się na nawiązanie nowej relacji. Prezenter mówił w mediach, że wręcz potrzebuje oddechu po skończonej relacji i nie zamierza zajmować się kobietami.

- Tomek odreagowuje rozstanie w pracy. Zapowiedział wszystkim, że na razie robi sobie przerwę od kobiet. Drugiej takiej jak Kasia prędko nie znajdzie i na razie nie zamierza nawet szukać. Był mocno zaangażowany w związek z Kasią. Wydawało mu się, że to już nigdy się nie zmieni, a został na lodzie. To rozstanie, za dużo go kosztowało, by teraz umawiać się z innymi kobietami. - ujawniał w "Fakcie" znajomy gwiazdora

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor znalazł miłość?

Kammel, który wielokrotnie dał się poznać jako dobry i żądny uczuć partner, miał na nowo zakochać się w kobiecie, która przez znajomych mężczyzny nazywana jest "Kasią". Możliwe więc, że to właśnie u boku innej Katarzyny znajdzie szczęście.

- Zaszyli się na ranczu u znajomych, które oddalone jest o 20 kilometrów od głównej trasy. To głęboka wieś. Po Tomku widać, że jest zakochany. Czule opiekował się partnerką, przytulał ją, a gdy poszli na spacer, trzymali się za ręce. Po jednym z odcinków "Dance, dance, dance" też zabrał Katarzynę na afterparty do modnego warszawskiego klubu. Przyszli później, trzymając się za ręce. Nie kryli tego, co ich łączy - powiedział przyjaciel gwiazdora telewizji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News