Tomasz Kammel nie wytrzymał, pokazał treść skandalicznego listu. "Od niego wszystko się zaczęło"

Tomasz Kammel nie wytrzymał, pokazał treść skandalicznego listu. "Od niego wszystko się zaczęło" Źródło: youtube.com Tomasz Kammel

Tomasz Kammel nie zamierzał przebierać w środkach. W opublikowanym w sieci nagraniu ujawnił treść skandalicznego listu, a to był dopiero początek. Fani oglądają z niedowierzaniem. Nikt nie spodziewał się po nim czegoś takiego, materiał wywołał w mediach spore poruszenie. Okazuje się, że dziennikarz miał ku temu bardzo ważny powód.

Tomasz Kammel, jako jeden z popularniejszych w Polsce dziennikarzy, gdy tyko ma ku temu okazję, stara się angażować w ważne dla społeczeństwa akcje. Gwiazdor wielokrotnie udowodnił, że dobro innych jest dla niego bardzo ważne i potrafi zrobić naprawdę wiele, by dopiąć swego. Nie inaczej jest tym razem. Kammel zamieścił w sieci nagranie, w którym pokazał treść absurdalnego listu, a później zrobił coś jeszcze bardziej nieprawdopodobnego. 

Tomasz Kammel pytanie na śniadanie

Jako prowadzący "Pytanie na śniadanie" Kammel nie mógł zignorować nominacji do "Hot 16 Challenge 2", z którego cały dochód zostanie przeznaczony na lekarzy oraz szpitale walczące z koronawirusem. Gwiazdor TVP błyskawicznie skleił tekst i nagrał materiał, którym podzielił się na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Zaczął od pokazania wszystkim treści listu, który od swoich sąsiadów otrzymała jedna z polskich pielęgniarek również walcząca z epidemią. Kobieta postanowiła przesłać wiadomość dalej, by pokazać, jak w obliczu trudnej dla wszystkich sytuacji, potrafią zachować się innych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Od sąsiadów! Droga Pani [imię i nazwisko red.], w związku z wykonywaną rzez panią pracą pielęgniarki prosimy o niezamieszkiwanie mieszkania przy ulicy [...] w Płocku. W momencie ustania zagrożenia pozwolimy Pani wrócić i wieźć normalne sąsiedzkie życie. Koronawirus to nie żarty! Ksiądz Marek z naszej parafii również nas popiera. Jeżeli nie dostosuje się Pani do powyższych próśb, nie wpuścimy Pani do klatki - czyta treść korespondencji Tomasz Kammel. 

Tomasz Kammel Instagram 

W dalszej części nagrania, zgodnie z zasadami wyzwania Tomasz Kammel rozpoczął swój rap. Materiał wywołał same pozytywne emocje wśród internautów. Dziennikarz do tej pory skupiał się na prowadzeniu swojego Instagrama, jednak widząc taki odzew być może powinien pomyśleć również o rozwinięciu skrzydeł na YouTube.

Dzisiaj grzeje: 1. Uczniowie wrócą do szkół. Padły konkretne daty, niespodziewana decyzja rządu

2. Przełomowa decyzja ministra edukacji. Część uczniów może wrócić do szkół, znamy szczegóły

- Ja się lansuje, trochę rapuje, a wielu medyków za swoje śmieszne pensje prawie głoduje. Zawsze pomagali i pomagać będą, tylko niech im w końcu wypłaty przybędą. [...] Właśnie w ich imieniu o to teraz proszę, bo nikt nie powinien pracować za grosze - rapuje Tomasz Kammel. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Śląsk zostanie odcięty od reszty Polski? Polityk PiS "Rozważamy taki scenariusz"
  2. Adam Małysz i Apoloniusz Tajner pokłócili się w mediach. Poszło o pieniądze
  3. Magda Gessler otwiera nowy lokal. Dla pierwszych klientów za darmo
  4. Kate Middleton: dzieci księżnej będą miały nowe rodzeństwo? Brytyjczycy nie mają wątpliwości
  5. Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchiwany przez policję, chodzi o poszukiwania i informacje detektywa. Ciąg dalszy sprawy zaginionej Iwony Wieczorek
  6. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News