Bardzo smutne informacje o Gollobie. Sportowiec niewyobrażalnie cierpi
Wiadomości Pikio - 13 Kwietnia 2018

Bardzo smutne informacje o Gollobie. Sportowiec niewyobrażalnie cierpi

Chociaż od wypadku, któremu uległ Tomasz Gollob, minął już prawie rok, wciąż nie możemy przekazać fanom żużlowca dobrych wiadomości. Sportowiec wrócił właśnie do bydgoskiego szpitala.

Gollob niezmiennie stara się poradzić sobie z następstwami wypadku, wskutek którego uszkodzeniu uległ jego rdzeń kręgowy. Niestety gigantyczny ból nie mija, a mistrz musiał powrócić do kliniki, w której kontynuuje mozolną rehabilitację.

Tomasz Gollob wciąż cierpi

Jakiś czas temu do mediów docierały informacje, że żużlowiec zdecydował się szukać pomocy w Chinach. Przeszedł tam terapię z pomocą akupunktury, która jednak w żaden sposób mu nie pomogła. Obecnie w grę wchodzić ma przede wszystkim poważna operacja w Stanach Zjednoczonych. Kosztuje ona niestety aż milion dolarów.

Trudne spojrzenie w przyszłość

Lekarze zaproponowali także Gollobowi ewentualne przecięcie rdzenia kręgowego, aby nie czuł już bólu. Jako że pozbawiłoby go to szans na odzyskanie czucia w nogach, sportowiec odrzucił podobną możliwość. Fani żużlowca wciąż mają nadzieję na to, że idol upora się z tragicznymi dolegliwościami. Jak widać, Gollob zdecydowanie nie zamierza się poddać w walce o swe zdrowie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia słynnej piosenkarki. Ból jest nie do zniesienia
  2. Wstrząsające! Znany aktor bestialsko zamordował żonę
  3. Zamachowska trafiła do szpitala. Nie wytrzymała
ZAMIANA
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
stoch1W jakim wieku Kamil Stoch zdobył pierwsze złoto? SZOK! 10 nieznanych faktów z jego życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News