Dopiero teraz ujawniono. Na rozpoczęciu roku szkolnego doszło do tragedii

Dopiero teraz ujawniono. Na rozpoczęciu roku szkolnego doszło do tragedii

Tomasz Dudkiewicz, 19-letni uczeń z Zielonej Góry, do dziś nie wrócił z rozpoczęcia roku szkolnego. Nastolatka poszukują rodzina i służby. Najbliżsi apelują o pomoc w poszukiwaniu i proszą, by syn wrócił cały i zdrowy do domu.

Do dziś w Zielonej Górze trwa akcja poszukiwawcza. Ucznia widziano ostatni raz na rozpoczęciu roku szkolnego w jednej z tamtejszych szkół. Chłopak wyszedł z domu przy ulicy Sienkiewicza. Później ślad po nim zaginął. Najbliżsi pozostają w szoku. - Dzień siódmy, kolejny smutny beznadziejny dzień bez żadnych wiadomości... Co porabiasz Tomuś? Gdzie jesteś? Czekamy na najmniejszy znak że nic Ci nie jest - postował wczoraj na Facebooku jeden z członków rodziny.

Tomasz Dudkiewicz wciąż poszukiwany

Jako pierwsza o zaginięciu chłopaka poinformowała przez Facebooka jego mama, Iwona.
– Tomek wybierał się na rozpoczęcie roku szkolnego. Wyszłam przed nim i wtedy widziałam go ostatni raz – relacjonowała dla lokalnego portalu zielonagora.naszemiasto.pl.
Wskazała, że jej syn był w dniu zaginięcia ubrany w niebieską koszulkę oraz ciemną koszulę z długim rękawem. Do tego miał wyróżniające się czerwone buty z białą podeszwą. Mama Tomka zaznacza, że Tomasz mógł zmienić swój wygląd. Wstawiła też w sieci kilka zdjęć, między innymi profilowych, celem łatwiejszego rozpoznania syna.
Tomek ma około 185 cm wzrostu i włosy do ramion. Czasem spina je w tzw. kitkę. Osoby, które mają informacje mogące ułatwić znalezienie zaginionego prosi się o kontakt z rodziną pod numerami telefonów 791 926 975 lub 534 046 273. - Synu odezwij się, daj znać że nic Ci nie jest. Wróć do domu – apeluje mama za pośrednictwem Facebooka. ZOBACZ TAKŻE:
  1. 10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]
  2. Mrożące krew w żyłach zdjęcia duchów
  3. Co Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]
  4. 12 gwiazd, które zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach [ZDJĘCIA]
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News