Reklama

Nastąpi przełom ws. śmierci Tomasza Chady?! Burza po oświadczeniu jego wytwórni

Nastąpi przełom ws. śmierci Tomasza Chady?! Burza po oświadczeniu jego wytwórni

Tomasz Chada zmarł 19 marca tego roku, a wiadomość o jego nagłej i niespodziewanej śmierci wstrząsnęła tysiącami fanów. Wokół odejścia popularnego polskiego rapera narosło wiele kontrowersji, a policja badała sprawę pod różnymi kątami. Dzisiaj wytwórnia Step Records wydała oświadczenie, które wywołało ogromne poruszenie w sieci. Czy w końcu nastąpi przełom ws. śmierci artysty?

Reklama

Tomasz Chada miał zaplanowaną trasę koncertową po całej Polsce, jego kariera była u szczytu, gdy nagle media obiegła wiadomość o jego śmierci, która zelektryzowała opinię publiczną. Oficjalnie poinformowano, że raper wyskoczył z okna w szpitalu, po czym przewieziono go do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, gdzie zmarł. Gliwicka prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie jego śmierci i prawidłowości podjętych przez lekarzy działań. Sprawa ostatecznie została jakoby zamieciona pod dywan, a dzisiejsze oświadczenie wytwórni Step Records poruszyło fanów rapera, którzy domagają się wyjaśnienia okoliczności śmierci idola.

Reklama

Tomasz Chada nie żyje. Dzisiaj wytwórnia Step Records wydała oświadczenie, które wywołało burzę

Wytwórnia Step Records na fanpage Tomasza Chady wydała dzisiaj oświadczenie, w którym poinformowała, że dalej będą prowadzić jego profil, a w najbliższym czasie przekażą naprawdę duże newsy o zmarłym raperze. Czy możemy spodziewać się, że nastąpi przełom ws. jego niespodziewanej, tragicznej śmierci?

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Cześć! W odpowiedzi na liczne zapytania i prośby fanów Tomka, postanowiliśmy nadal prowadzić ten fanpage w celu przypominania jego wyjątkowej i bezkompromisowej twórczości, ale nie tylko. W najbliższym czasie będziemy mieć bowiem dla Was naprawdę duże newsy związane z Chadą i to miejsce wydaje nam się najwłaściwszym do poinformowania Was. PS. Żyjemy w świecie pełnym bezsensownego hejtu internetowego, dlatego tym bardziej prosimy o uszanowanie pamięci o Tomku i zachowanie kultury wypowiedzi - napisali na profilu Tomasza Chady na Facebooku członkowie ekipy Step Records.

Fani domagają się wyjaśnienia okoliczności śmierci legendarnego rapera

Oświadczenie wytwórni wywołało lawinę komentarzy fanów, którzy chcą, by sprawa śmierci ich idola została dokładnie wyjaśniona i przekazana do opinii publicznej. - Mam nadzieję, że sprawa Tomka nie zostanie zamieciona pod dywan, bo jako jego fan chyba należą mi się informacje co się tak naprawdę wydarzyło.. Nie zapominamy Cię Chada! Nikt kto żyje w pamięci człowieka nie umiera.. - czytamy w komentarzach. - C H A D A był i bedzie najlepszy. Jego kawałki są i będą motywować zawsze. Szkoda ze nikt tym sie nie zajął bo sprawa powinna być nagłośniona w kazdych mediach a winni jego smierci powinni trafic tam gdzie ich miejsce. Wszystko zamiecione pod dywan. Taki policyjny kraj - dodaje kolejna osoba.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  2. Księżna Kate rozstała się z Williamem. Brytyjski dwór chciał to przemilczeć
  3. Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie cierpi
  4. Rydzyk ukrywa to od lat, nie chce o tym mówić. Media ujawniły jego prywatny sekret
  5. „Nie pierwsza, a wiejska dama”. Agata Duda poniżona
 
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?