Tomasz Chada nie żyje. HANIEBNA reakcja internautów!

Tomasz Chada nie żyje. HANIEBNA reakcja internautów! Źródło:

Świat mediów obiegła dzisiaj wiadomość o śmierci jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Tomasz Chada nie żyje, a na jego profilu na Facebooku rozpętała się prawdziwa burza.

Tomasz Chada miał zaledwie 39 lat, więc kiedy wytwórnia Step Records poinformowała o jego śmierci, fani byli zszokowani. Nikt nie mógł uwierzyć, że ich idol, który miał się świetnie, tak nagle zmarł.

- W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie - napisała ekipa Step Records.

Tomasz Chada nie żyje. Burza na jego profilu

Większość fanów nie była w stanie uwierzyć, że Tomasz Chada tak nagle i niespodziewanie zmarł. Pytali, czy oby ten komunikat nie jest niesmacznym żartem osoby, która zhakowała profil 39-letniego artysty. Jak poinformowano, Tomasz miał wyskoczyć z 3 piętra szpitala psychiatrycznego i doznać rozległych uszkodzeń kręgosłupa. Został przewieziony do szpitala, gdzie zrobił potężną awanturę. Na miejsce została wezwana policja, a raper został skuty kajdankami. Podczas badań zmarł. Choć wielu z nich oddało ostatni hołd ulubionemu artyście, to znalazło się też mnóstwo haniebnych komentarzy internautów, którzy drwią ze śmierci rapera. - Patrzcie, taki mocny był a 3 piętro go zabiło. To już Magik był lepszy, a taka sucha pizda - napisał jeden z internautów. - Kiedy umarł Stephen Hawking IQ ludzkości zmalało, kiedy umarł Tomasz hada IQ ludzkości wzrosło - dodał drugi. - No cóż wyszedł z pierdla, mógł wyjść na ludzi, wyszedł oknem... - skomentował inny internauta. Profil zmarłego rapera zalała lawina komentarzy utrzymanych w tym tonie. Fani Tomasza Chady są zniesmaczeni karygodną postawą internautów. - Wyłaczcie mozliwosc komentowania!!!!!!!!!! to co sie tu odpierdala w komentarzach to jakis dramat, ludzie raz w zyciu wyjdzcie poza stan umysłu zwany kwejk - zaapelował do administratorów profilu fan Tomka.

  1. Nie żyje słynny polski piosenkarz! Wyskoczył z okna
  2. Roznieśli dom gwiazdy TVP w pył, straciła 175 tys. zł. Emocjonalny wpis
  3. Gessler puściły nerwy! Wyleci z TVN? Jest komentarz
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu