Chciała zostać modelką, ale ojciec wybił jej to z głowy. Tomasz Adamek ma zniewalająco piękną córkę (Zdjęcia)

Chciała zostać modelką, ale ojciec wybił jej to z głowy. Tomasz Adamek ma zniewalająco piękną córkę (Zdjęcia) Źródło: Instagram/t.adamek

Tomasz Adamek kojarzony jest przede wszystkim ze sportem, jednak potrafi być także troskliwym tatą. Los jego córek nie jest mu obojętny i nie zgodził się, by jedna z nich została modelką. Szkoda, bo dziewczyna wygląda naprawdę pięknie.

Tomasz Adamek zakończył karierę już jakiś czas temu. Boks już nie zajmuje mu tyle czasu, co kiedyś i zawodnik skupia się na swojej najbliższej rodzinie. Sportowiec stara się dbać o swoje pociechy i doradzać im w każdej dziedzinie. Nie stroni też od zakazów - zabronił swojej córce zarabiać jako modelka. Wiele osób z pewnością żałuje, bo dziewczyna miała doskonale predyspozycje.

Tomasz Adamek może się pochwalić dwiema pięknymi córkami. To już dorosłe kobiety

Tomasz Adamek z pewnością ma powody do dumy - jego dzieci wyrosły na piękne, dojrzałe kobiety. Jedna z nich, 22-letnia Roksana, w przyszłym roku wyjdzie za mąż. Bokser bardzo cieszy się szczęściem dziewczyny i przyznaje, że tworzy ze swoim narzeczonym bardzo zgraną parę.

- Są bardzo zgodną i dobraną parą. Obydwoje są weganami - powiedział.

Druga córka, 19-letnia Weronika, jeszcze nie myśli o zamążpójściu. Jak na razie zastanawia się, jaką ścieżkę kariery wybrać. Pierwszym wyborem nastolatki był modeling, jednak tata wybił córce ten pomysł z głowy.

- Był czas, że chciała zostać modelką, ale wybiłem jej to szybko z głowy. W życiu trzeba mieć wykształcenie i zawód, to jest podstawa sukcesu. Obiecałem jej, że kiedy będziemy w Polsce, weźmie udział w sesji zdjęciowej, ale dla zabawy i przyjemności - opowiedział Tomasz Adamek.

Dziewczyna przystała na tę propozycję i wymyśliła dla siebie inne zajęcie. Chciałaby zostać pielęgniarką.

Córka boksera to prawdziwa piękność. Miała duże szanse zostać modelką

Marzenie Weroniki o zostaniu modelką wydaje się bardzo uzasadnione. 19-latka może pochwalić się powalającą urodą i świetną figurą. Na jej Instagramie często można znaleźć posty, w których pozuje z wielką gracją.

Dziewczyna może pochwalić się długimi blond włosami i ciemnymi oczami. Do tego ma promienny, szczery uśmiech, który z pewnością rozbraja wszystkich panów. Ponadto sylwetka nastolatki doskonale nadawała się na wybieg - długie nogi, szczupłe ciało i doskonałe proporcje mogły być kluczem do jej sukcesu jako modelki.

Młoda kobieta uległa jednak namowom ojca i sesje fotograficzne będą dla niej jedynie sposobem na rozrywkę. Atrakcyjna blondynka zgodziła się zdobyć jakiś bardziej pewny zawód, który pozwoli jej na stabilne zatrudnienie. Być może już niedługo będzie można zobaczyć ją w garsonce pielęgniarki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News