Tom Hanks w żałobie. Tragiczny wypadek na planie jego filmu wstrząsnął światem

Tom Hanks w żałobie. Tragiczny wypadek na planie jego filmu wstrząsnął światem Źródło:

Tom Hanks właśnie przeżywa ogromny dramat. Na planie najnowszego obrazu z jego udziałem doszło do szokującego wypadku. Nie żyje jeden z najlepszych filmowców w Hollywood. 

Tom Hanks brał udział w realizacji obrazu "You Are My Friend". Podczas nagrywania scen w Pensylwanii członek ekipy filmowej  spadł z balkonu. Okazuje się, że sytuacja była na tyle dramatyczna, że mężczyzna nie miał szans na przeżycie.

Na planie filmu zmarł dźwiękowiec. Co na to Tom Hanks?

James Emswiller wszedł na drugie piętro budynku i na balkonie miał zapalić papierosa. Ekipa nagle usłyszała huk. Gdy zjawili się na miejscu okazało się, że filmowiec leży na ziemi. Podobno na chwilę przed upadkiem doznał ataku serca. Służby zabrały go do szpitala, jednak po trzech godzinach ogłoszono, że nie udało mu się przeżyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Filmowiec i przyjaciel

James Emswiller w 2015 roku zdobył nagrodę Emmy za miks dźwięku do filmu "Bessie", pracował przy takich tytułach, jak "Avengers" czy "Jack Reacher". Właśnie przygotowywał materiał do filmu, gdzie główną rolę gra Tom Hanks. Mężczyzna miał 61 lat. Podczas pracy nad filmem biograficznym o Fredzie Rogersie - aktorze, kompozytorze i osobowości telewizyjnej doszło do tej tragicznej w skutkach sytuacji. W roli głównej miał wystąpić właśnie Tom Hanks - dwukrotny zdobywca Oscara. Polska premiera filmu jest datowana na 19 października 2019 roku. Ten ma się skupiać na przyjaźni Rogersa z Junonem. To ona miała kształtować jego światopogląd. Obecnie trwają działania mające na celu wyjaśnienie sprawy. Ostateczna przyczyna śmierci będzie znana w najbliższych dniach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny polski dziennikarz. Prokuratura nie wierzy w śmierć naturalną
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo ma uszkodzony kręgosłup! Straszny wypadek
  3. Dziennikarz TVP nie może się podnieść. Śmierć zabrała mu młodziutką córkę
  4. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić Twojego psa
  5. Znaki zodiaku i podróże
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News