Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?

Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska? Źródło: instagram/tola.subtitles

Tola Szlagowska czternaście lat temu była u szczytu sławy, kiedy wspólnie z Alicją Boratyn tworzyła popowy zespół Blog 27. Chociaż dziewczyny były idolkami nastolatek, ich popularność gwałtownie zmalała. Czym dzisiaj zajmuje się 26-letnia artystka?

Tola Szlagowska to córka jednego z najlepszych perkusistów w kraju, Jarosława Szlagowskiego. Muzyk współpracował z takimi zespołami jak Maanam i Oddział Zamknięty, kojarzony jest jednak głównie z gigantami polskiego rocka - Lady Pank. Chociaż z pewnością dziewczyna odziedziczyła po ojcu smykałkę do muzyki, to nie jemu zawdzięcza popularność i swój spektakularny sukces sprzed 14 lat.

Tola Szlagowska - Blog 27

Blog 27 to zespół pop, który kilkanaście lat temu był na fali popularności. Założony przez dwie przebojowe dziewczyny - Tole Szlagowską i Alicję Boratyn młodzieżowy skład zgromadził sporą rzeszę fanek w kraju. Hitami "Uh La La La", "Hey Boy" oraz "Wid Out Ya" artystki podbiły scenę, a ich debiutancka płyta "LOL", mająca premierę w 13-te urodziny wokalistek, była jedną z najchętniej kupowanych w Polsce. Rok później rozpoczęła się intensywna promocja zespołu poza granicami naszego kraju. Niestety kolejne piosenki sympatycznych dziewcząt nie powtórzyły sukcesu pierwszych hitów, a młodzieżowy skład powoli znikał z krajowych list przebojów.

Tola Szlagowska charakteryzowała się bardzo kontrowersyjnymi ubiorami i mocnym makijażem. 12-letnia artystka często pokazywała się publicznie, a także występowała w teledyskach ubrana w mroczne barwy. Artystka bez wątpienia była wyróżniająca się na tle pozostałych wokalistek. Z ogromnym zapałem i pewnością siebie opowiadała w wywiadach o marzeniach związanych z podbojem zagranicznego przemysłu muzycznego. Niestety, mimo talentu i oryginalności, piosenkarce nie udało się przebić.

Tola Szlagowska teraz

Kiedyś zbuntowana nastolatka, a dzisiaj dorosła, wyrachowana i elegancka kobieta. Rok temu artystka postanowiła opowiedzieć w Dzień Dobry TVN o swojej metamorfozie. Piosenkarka jako nastolatka wyjechała do USA, gdzie szkoliła się pod kątem muzycznym. Niestety, jej amerykański sen się nie spełnił, a gwiazda musiała zmierzyć się z najbardziej prozaicznymi problemami.

Aby się utrzymać pracowała jako sprzątaczka i opiekunka do dzieci. Rok temu ogłosiła swój powrót i zapowiedziała płytę. Artystka wróciła w nowej odsłonie, o czym świadczą single z najnowszego albumu Subtitles. Jej poczynania możemy śledzić na jej profilu na Instagramie.

Tola Szlagowska u Kuby Wojewódzkiego

W 2008 roku piosenkarka wspólnie z Krzysztofem Ibiszem wystąpiła w popularnym show jako gość Kuby Wojewódzkiego. Odcinek przeszedł do historii show jako jeden z najbardziej zabawnych i kontrowersyjnych. Wszystko za sprawą faktu, że 15-letnia wówczas dziewczyna sprezentowała prowadzącemu... trumnę. Showmanowi tak spodobał się prezent, że od razu postanowił go wypróbować. Być może w związku z powrotem na scenę Toli, samozwańczy król TVN po 11 latach postanowi ponownie zaprosić gwiazdę.

Poniżej jeden z pierwszych teledysków Toli oraz najnowszą twórczość:

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  2. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  3. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  4. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
  5. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News