To zdjęcie błyskawicznie zdobyło tysiące udostępnień. "Idealnie podsumowuje PiS"

To zdjęcie błyskawicznie zdobyło tysiące udostępnień. "Idealnie podsumowuje PiS" Źródło:

Deregulacja przepisów uniemożliwiających ścinanie drzew na własnej działce zaowocowała oburzeniem w szeregach opozycji. Teraz rekordy popularności bije zdjęcie, które zdaniem internautów podsumowuje decyzję ministra Szyszki.

Na popularnym zdjęciu widać wiewiórkę, która leży wtulona w ścięty pień drzewa, które kiedyś było jej domem. - Takie zdjęcia będą teraz codziennym widokiem. Ktoś sobie wymyślił ustawę, ktoś tworzy uchwały... Drzewa znikają... Czy ktoś zastanawia się nad tym, że każde z drzew jest domem dla wielu istot - napisał Przemek Bartos, który jako pierwszy opublikował fotografię. Zdjęcie jest jednak jeszcze smutniejsze, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Leżąca na pniu wiewiórka jest bowiem martwa.

- W godzinach popołudniowych zmierzałem do pracy przez Park Szczęśliwicki. Na początku myślałem, że ona tylko śpi i stwierdziłem, że zrobię zdjęcie z daleka. Po chwili jednak dotarło do mnie, że przecież wiewiórki są bardzo czujne i moje podejście wywołało by u niej jakąkolwiek reakcję - opisuje Kamil Łapiński, który zrobił zdjęcie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News