Zdjęcie jednego z turystów, który zdobył Rysy, błyskawicznie podbija internet. Mężczyzna pozuje na szczycie góry w prześmiewczym stroju. Internauci pokochali jego żart.

Piotr Dziurgota postanowił uwiecznić chwilę, w której zdobywa Rysy w specjalnym stroju. Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Podłapał je nawet facebookowy fanpage o tematyce taterniczej. Fotografia jest ogólnopolskim hitem i trudno się temu dziwić.

Mężczyzna pozuje do zdjęcia ubrany w białą koszulkę na ramiączkach i krótkie spodenki. Na stopy założył białe skarpetki i klapki firmy Kubota. W prawej dłoni dzierży natomiast reklamówkę z Biedronki w taki sposób, aby dokładnie było widać, z jakiego sklepu pochodzi. Szybko też zwrócono uwagę na fakt, że skarpety są zbyt białe, żeby Dziurgota rzeczywiście pokonał szczyt w nich. Musiał wejść na szczyt ubrany inaczej, a potem się przebrać.

Użytkownicy Facebooka błyskawicznie zakochali się w zdjęciu. Opinie, choć żartobliwe, są bardzo pozytywne. Humor Piotra Dziurgoty bardzo przyjął się w internecie. W komentarzach króluje jeden pogląd, że „Tak wygląda prawdziwy Polak”.

źródło: natemat.pl

...

Zobacz również