Przed Rafałem Trzaskowskim wiele pracy z ekspertami od wizerunku. Chwilę po tym jak został ogłoszony kandydatem na prezydenta Warszawy z list Platformy Obywatelskiej zaliczył nie lada wpadkę. Trudno ocenić jak zareagują na nią jego potencjalni wyborcy.

Zdjęcie, o którym mowa zamieścił na Twitterze Piotr Semka. Trudno ocenić jakie były jego zamiary podczas publikacji fotografii. Najprawdopodobniej zbieżne z efektem, jaki wywołała.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy kandydat na prezydenta Warszawy! Trzaskowski powinien zacząć się bać!

Trzaskowski pod wpływem

Semce udało się bowiem poniżyć Trzaskowskiego. Internauci nie pozostawiają na kandydacie na prezydenta Warszawy suchej nitki. Zakładają oni iż Trzaskowski jest na fotografii kompletnie pijany.

To jednak nie wszystko. Na wspomnianej fotografii kandydat Platformy Obywatelskiej pozuje z Kazimierą Szczuką. Trudno odgadnąć jak wyborcy PO oceniają lewicową działaczkę. Najprawdopodobniej jednak są oni wobec niej zdystansowani światopoglądowo.

ZOBACZ TAKŻE: Trzaskowski wygrał internety. Jednym postem zmiażdżył hejterow

Sugestie i domysły

Choć nie ma tutaj stuprocentowej pewności, osoby komentujące zdjęcie zakładają, iż Trzaskowski jest na nim pijany. Równie sugestywną ocenę w tej sprawie wydał sam Semka.

Kolejna odsłona starej prawdy – Unikaj mediów społecznościowych w pewnych specyficznych okolicznościach życiowych – napisał Semka.

Co ciekawe, niektórzy internauci doszukują się w zdjęciu Trzaskowskiego czegoś więcej. Sugerują bowiem, iż nie jest on pod wpływem alkoholu a… czegoś innego.

Palone było według mnie – napisał w komentarzu do zdjęcia jeden z internautów.

źródło: twitter.com/PiotrSemka

...

Zobacz również

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

Jak Tusk zachowywał się w szkole? Oburzające! 10 nieznanych faktów z jego życia