Czegoś takiego nie oczekiwali nawet najwięksi przeciwnicy obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donalda Trumpa, których przecież nie brakuje w lewicowych środowiskach. Założyciel Wikileaks po raz kolejny pokazał, że nie boi się niczego i nikogo. Postawił właśnie ultimatum samemu Donaldowi Trumpowi. Assange zagroził, że jeśli Trump nie spełni warunków, wyznaczonego dnia zacznie się prawdziwe piekło w amerykańskiej polityce.

Assange przypomniał Trumpowi, że jedną z jego obietnic wyborczych było, że po wygranej rozliczy Hillary Clinton z wszystkich jej podejrzanych działań. Dotąd tego jednak nie zrobił, a Clinton udziela się głośno jako przeciwniczka 45. prezydenta USA. Przypomnijmy, że kiedy FBI zaczęło węszyć wokół Clinton w sprawie korupcji i wpłat od zagranicznych firm, ta masowo zaczęła kasować maile. Okazało się wówczas, że służbową pocztę trzymała na domowym serwerze.

Assange jest zdruzgotany tym, że Trump mimo szumnych zapowiedzi nie zrobił nic. Zagroził prezydentowi USA, że jeśli ten do 21. października nie zajmie się sprawą byłej kandydatki na prezydenta, Wikileaks wyłoży na stół wszystkie obciążające ją oskarżenia, jakie ma. Jak zapowiedział aktywista, tych jest całkiem sporo. Mowa m.in. o sprzedaży wojskowej technologii Arabii Saudyjskiej.

– Jeśli Clinton nie zostanie postawiona w stan oskarżenia, nie będziemy mieli innego wyjścia, jak przedstawić dowody jej zdrady poprzez sprzedaż rządowi Arabii Saudyjskiej tajnych wojskowych patentów. Mamy również dowody, iż dopuściła się przestępstw przeciwko Rosji, Uzbekistanowi, Litwie i Brazylii. Stany Zjednoczone wyświadczą jej przysługę, wsadzając ja do więzienia i chroniąc przed surową karą jaką może nałożyć na nią kilka tych krajów – zapowiedział Assange.

Nie wiadomo, jak w tej sytuacji zareaguje Donald Trump. Pewne jest jednak, że jeśli prezydent nie weźmie się za Clinton, 21. października w USA rozpęta się polityczna burza, jakiej ten kraj jeszcze nie widział.

źródło: strajk.eu

Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]


15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

Zobacz również