Upadek, który zaliczył juror Tańca z Gwiazdami, musiał boleć. Jak sam mówi, wszystko potoczyło się niesamowicie szybko, a upadek był dla niego niemałym zaskoczeniem. Trzeba przyznać, że sytuacja wygląda groźnie.

Michał Malitowski, bo o tym tancerzu i jurorze TzG mowa, film ze zdarzenia zamieścił na swoim koncie na Instagramie. Feralna sytuacja miała miejsce w chińskim Kunming podczas występu Malitowskiego i jego żony, Joanny Leunis, która jest jego partnerką do tańca.

Jak podaje sam Malitowski pod nagraniem, wszystko przez kałużę, która znajdowała się w rogu parkietu. Układ taneczny był wykonywany przez parę perfekcyjnie do momentu, kiedy Malitowski w nią wszedł. Wówczas wywrócił się, a Leunis upadła na jego głowę.

Na skutek upadku nikt jednak nie odniósł większych obrażeń. Jak podaje Malitowski, był w stanie z żoną zatańczyć sambę na bis. Ta była wyśmienita i zebrała gromkie brawa od chińskiej publiczności.

– Kiedy jesteście super, ale na podłodze w rogu jest kałuża. Hejterzy, będziecie tym zachwyceni. Nasza samba na bis przynajmniej nie zawiodła – pisze Michał Malitowski na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również