Politycy zapraszani do programów telewizyjnych bardzo często zaskakują kontrowersyjnymi poglądami oraz sposobami wypowiedzi. Tym razem przedstawiciel Kukiz’15, który pojawił się w lokalnej stacji TVP, zadziwił nie tylko widzów, ale także swoich rozmówców i samego prowadzącego. Uwieczniające niespodziewaną sytuację nagranie, z którego jest niezwykle dumny, szybko stało się hitem internetu. 

Paweł Grabowski miał w TVP Opole odbyć rozmowę na temat głośnej akcji „Różaniec do granic”. Zamiast jednak w przewidzianym dla niego czasie odpowiedzieć na argumenty oponentów i wysunąć swoje, uciszył on prowadzącego, aby… się pomodlić.

W studiu natychmiast zapadła głucha cisza, a rozmówcy Grabowskiego oraz prowadzący programu zastygli w ogromnym zadziwieniu. Ostatecznie poseł dostał chwilę na otwarte religijne świadectwo, z której bezkompromisowo skorzystał.

– Dziękuję redaktorowi Gdule oraz uczestnikom dyskusji za to, że uszanowali moją – dość niecodzienną – formę wypowiedzi. Dziękuje również tym, którzy przyłączyli się do tej modlitwy, wówczas – przed telewizorami lub teraz – robiąc pauzę podczas oglądania tego posta. I pozdrawiam tych, którzy zaraz mnie obśmieją lub wyleją swoją nienawiść – to właśnie m.in. za Was się modlimy! – napisał Grabowski na Facebooku po programie, udostępniając jego fragment ze swym udziałem.

...

Zobacz również

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]