pieczynski-meduza
fot. screen superstacja
Wiadomości Pikio - 7 Grudnia 2016

To trzeba zobaczyć, nawet Michalik nie wytrzymała, czyli o związku erekcji księży, oka meduzy i fallicznej miotły

Krzysztof Pieczyński prowadzi swoją wojnę z Kościołem katolickim i dąży do pełnego rozdziału państwa od Kościoła. Wielokrotnie pokazywał, iż ma wiedzę w temacie, ale tym razem chyba kompletnie odleciał. W trakcie jego wypowiedzi nie wytrzymała nawet Eliza Michalik, która również opowiada się za pełną laicyzacją państwa, ale mimo wszystko parsknęła śmiechem słysząc o "nieustannych erekcjach i oku meduzy".

Pieczyński powiedział, że Kościół zabił 9 milionów kobiet polując na czarownice. I wtedy się zaczęło.

- Czarownica była artystyczną prowokacją dla Kościoła, czarownica latała na miotle. Czarownica na miotle to tak naprawdę falliczny podtekst, to jest prowokacja mówiąca o tym, że pod spodem jest coś innego, chodzi o co innego niż to na co patrzysz, to była prowokacja meduzy, która widzi na wskroś człowieka, czyli czarownice widziały na wskroś słabość mężczyzn, którzy przykryli się sutannami pod pozorami pobożności i tak naprawdę ukryli swoją niekończącą się erekcję. Za to kobiety były zabijane w średniowieczu.

W tym momencie Eliza Michalik nie wytrzymała i wybuchła śmiechem. Wydaje się, że Pieczyński mówił o wszystkim na poważnie, na co wskazuje jego mimika i ton głosu.

Więcej filmów na PIKIOTV

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News