Polska i jej społeczeństwo doskonale wiedzą, do czego zdolni są fanatyczni zwolennicy ideologii totalitarnych. Pomimo lat walki i nagłaśniania przestępczej działalności organizacji uważających, chociażby Adolfa Hitlera za bohatera, nie udało się wyeliminować ich z życia publicznego. Teraz neonaziści z całego świata przygotowują się do zlotu na terenie Rzeczpospolitej.

Teraz środowiska lubujące się w noszeniu mundurów SS i otwarcie chwalące się swoim antysemityzmem, przygotowują się do wielkiego zjazdu w granicach naszego kraju. Jak to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: Hitler jednak PRZEŻYŁ wojnę? Szokujące informacje CIA

Niedawno debatą polityczną nad Wisłą zawładnęła sprawa reportażu „Superwizjera TVN”, którego twórcy ukazali obchody 128. rocznicy urodzin Hitlera w lesie pod Wodzisławiem Śląskim i wiele spotkań, w których udział brali neonaziści z całego świata. Trzeba przyznać, że fakt, iż nazizm połączył niemieckich i polskich nacjonalistów, zadziwia.

Niemniej jednak ożywione kontakty między środowiskami spod znaku swastyki z całego świata ciągle się rozwijają, czego dowodem jest ich zlot, który także dobędzie się na Dolnym Śląsku. Wygląda, że dyskusja, do której doszło w Sejmie 25 stycznia, nie przyniosła pożądanych efektów. Wówczas władze zapowiedziały zwiększenie wysiłków w walce z neonazistami i neofaszystami.

ZOBACZ TAKŻE: TVN przeniknął do struktur narodowców! WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIA

Zero tolerancji dla takich zachowań, to są na szczęście zjawiska zdecydowanie marginalne – grzmiał na Sali Posiedzeń Sejmu RP szef MSWiA, Joachim Brudziński.

Neonaziści przyjadą do Polski

Jak donoszą media, do swoich polskich kolegów już niedługo przyjadą w odwiedziny neonaziści m.in. z Niemiec, Stanów Zjednoczonych i z Hiszpanii. Zrobią to w celu kolektywnego świętowania 129. rocznicy urodzin kanclerza Rzeszy Niemieckiej w latach 1932-1945.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja stulecia! Niemcy ZAPŁACĄ Polsce reparacje

Najwidoczniej państwo polskie robi za mało, by do podobnych wydarzeń nie dopuścić. Informacje o planowanej imprezie mają  znajdować się na niemieckich stronach internetowych. Trzeba przyznać, że za Odrą neonaziści także czują się coraz swobodniej. To samo dzieje się w Polsce, gdzie zdemaskowanych przez dziennikarzy TVN neonazistów zwolniono do domów.

ZOBACZ TAKŻE: Warszawa na ustach całego świata. Nie uwierzycie jak piszą o Marszu Niepodległości

Zostali wypuszczeni do domu, mają prawo do działalności w internecie, zapowiadają rekrutację dalszych członków do swojej organizacji, zapowiadają zjazd stowarzyszenia, mimo że mają zakaz kontaktu między sobą – twierdzi Bertold Kittel, dziennikarz śledczy TVN.
źródło: fakty.tvn24.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...