Wielu z nas narzeka na polską służbę zdrowia i na to jak jesteśmy traktowani w szpitalach czy przychodniach. Jednak to co wydarzyło się w jednym ze szpitali w Chrzanowie przechodzi ludzkie pojęcie. Mężczyzna z odciętym palcem wykrwawiał się na korytarzu izby przyjęć a lekarze nie wykazywali nim zainteresowania.

W sieci pojawiło się nagranie mężczyzny z odciętym palcem u dłoni, który wykrwawia się na korytarzu w oczekiwaniu na pomoc personelu w jednym z publicznych szpitali w Chrzanowie (woj. małopolskie).

Prowizoryczne opatrunki nie są w stanie zatamować rany, na podłodze pod jego nogami tworzy się kałuża krwi. Najbardziej przerażające w tym wszystkim i jednocześnie oburzające jest jednak to, że – jak dowiadujemy się od rannego – czeka już na pomoc czwartą godzinę.

Dyrekcja szpitala nie przyznaje się do zaniedbania. Rzecznik placówki stwierdziła jedynie, że nagranie uniemożliwia identyfikację zarówno pacjenta jak i miejsca. Zlecono ponadto kontrolę, która sprawdzi czy rzeczywiście doszło do zaniedbania ze strony szpitalnego personelu.

Poniżej wspomniane nagranie. Ostrzegamy, że jest ono przeznaczone dla osób pełnoletnich i o mocnych nerwach.

https://www.youtube.com/watch?v=WRJb8QjUPGs

bh

...

Zobacz również