To się dzieje teraz! Mordują zmutowane dzieci. "Wyglądają jak potwory"

To się dzieje teraz! Mordują zmutowane dzieci. "Wyglądają jak potwory"

Tragiczne doniesienia z regionu, gdzie testowano broń nuklearną. Ludzie są przerażeni, nie wiedzą, co się dzieje. Od lat mieszkańcy tego miasta umierali na nieznaną chorobę. Teraz powaga sytuacji stała się jeszcze bardziej dramatyczna. Rodzą się zmutowane dzieci, które natychmiast są mordowane.

Przerażające wieści z regionów Punggye-ri. Uciekinierzy za swoje cierpienie winią reżim, który testuje bronie masowego rażenia w ich okolicy. Za męczarnie, które przeżywają winią Kim Dzong Una, twierdzą, że od wielu lat naraża ich na szkodliwe promieniowanie, którego skutki teraz odczuwają bardzo boleśnie, a niektórzy nawet śmiertelnie. W tych regionach od lat masowo umierają ludzie na niezidentyfikowaną chorobę.

- Myśleliśmy, że umieramy, bo jesteśmy biedni. Dopiero po ucieczce uświadomiliśmy sobie, że przez te wszystkie lata narażali nas na rakotwórcze promieniowanie - powiedział Lee Jeong Hwa, jedna z osób, które uciekły z kraju. ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite luksusy. Tak żyje Kim Dzong Un (FOTO)

Zdeformowane dzieci brutalnie mordowane

Doniesienia uciekinierów są wręcz zatrważające. Wielu z nich opowiada o tym, że w regionach koreańskiego ośrodka atomowego rodzą się zmutowane dzieci, które wyglądają, jak potwory. Noworodki są tak zdeformowane, że niemożliwym jest nawet zdefiniowanie ich płci. Według relacji CBS nienaturalne stworzenia zabijano od razu po urodzeniu.

Naukowcy murem za Kim Dzong Unem

Specjaliści zbadali wszystkie zbiegłe osoby z potencjalnie zagrożonych terenów. Uciekinierzy najczęściej skarżyli się nieustannymi bólami. Wyniki badań nie wykazały, żeby ich organizmy nosiły ślady szkodliwego napromieniowania. Naukowcy z kraju Kim Dzong Una nie są tak krytyczni wobec jego reżimu, jednak nie wykluczają istnienia tajemniczych chorób.
- Nie mamy podstaw, by im nie ufać. Musimy im uwierzyć. Naszym największym problemem jest to, że nadal brakuje danych i dokładnych badań w miejscu, gdzie przeprowadzane są testy broni - powiedział Suh Kune-yull, radiolog z Narodowego Uniwersytetu Seulskiego.
ZOBACZ TAKŻE: Te zdjęcia mają przerazić świat. Kim Dzong Un ze śmiercionośną bombą fot. youtube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News