Ogromny skandal wywołał wpis jednego z czołowych polityków opozycji. Rozwścieczone słowami polityka kobiety masakrują go w komentarzach. 

Trwa internetowa rzeź na Janusza Korwin-Mikkego. Ogarnięte furią kobiety pragną jego krwi. Co ciekawe ich zdanie popierają również przedstawiciele męskiej płci. A wszystko to za sprawą wpisu, który polityk umieścił na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Korwin-Mikke najostrzej w historii o zwyrodnialcach z Rimini!

Szokujące wyznanie JKM

– Molestowałem w życiu setki kobiet – przecież dziś „molestowaniem” jest powiedzenie: „Masz dziś promienny uśmiech” – i zupełnie nie rozumiem, jak kobiety mogą się zgodzić na tę szopę z „walką z molestowaniem”. Przecież jeśli mężczyźni przestaną „molestować” to kobiety będą miały znacznie gorsze szanse w życiu! – napisał na swoim profilu kontrowersyjny polityk.

Jego post spotkał się z natychmiastową reakcją internautów, często bardzo agresywną wobec polityka. Najdelikatniejsze ze słów, które padły w stronę Korwin-Mikkego, to zarzuty tkwienia w średniowiecznej mentalności i pytania o to, kto wybiera takich ludzi na polityków.

Rozwścieczone kobiety odpowiadają

– Właśnie, i takim kretynom jak Korwin-Mikke wydaje się, że my o niczym innym nie marzymy, tylko o głupawych tekstach – „jakie ma pani piękne nogi”, „czy zatopiłbym się w tych oczach” itp. okraszonych obowiązkowo obleśnym uśmieszkiem. Otóż nie. Poza tym od rzemyczka do koniczka. Mało który facet wie, kiedy powściągnąć cugle i skończyć tylko na „promiennym uśmiechu” – napisała internautka.

– Tak Korwin, my już możemy się tylko domyślać, co się u ciebie w domu działo, skoro ci córka wyrosła na ćpunkę i złodziejkę – dodała kolejna.

Fani wyrastają z „Korwina”, kiedy skończą 13 lat

– Korwin, jakie to uczucie, gdy fani wyrastają z ciebie w okolicach ostatnich klas gimnazjum? Nawet ty musisz być nieco zażenowany, gdy z twoich tekstów śmieją się tylko 13 letni chłopcy i niedorobieni Janusze z kompleksem małego prącia. Ale nawet taka widownia nie śmierdzi, kiedy czujesz, że powoli niedołężniejesz, a lepsze czasy masz już dawno za sobą – skomentowała inna użytkowniczka internetu.

ZOBACZ TAKŻE: Korwin-Mikke: Wierność seksualna żonie? To jakiś dziwny świat

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]


Te zdjęcia nie były dla nich powodem do dumy! Gwiazdy w policyjnej kartotece [ZOBACZ!]

Zobacz również