To się dzieje! Rozwścieczone kobiety chcą ZGNIEŚĆ czołowego polityka opozycji

To się dzieje! Rozwścieczone kobiety chcą ZGNIEŚĆ czołowego polityka opozycji

Ogromny skandal wywołał wpis jednego z czołowych polityków opozycji. Rozwścieczone słowami polityka kobiety masakrują go w komentarzach. 

Trwa internetowa rzeź na Janusza Korwin-Mikkego. Ogarnięte furią kobiety pragną jego krwi. Co ciekawe ich zdanie popierają również przedstawiciele męskiej płci. A wszystko to za sprawą wpisu, który polityk umieścił na swoim profilu na Facebooku. ZOBACZ TAKŻE: Korwin-Mikke najostrzej w historii o zwyrodnialcach z Rimini!

Szokujące wyznanie JKM

- Molestowałem w życiu setki kobiet - przecież dziś "molestowaniem" jest powiedzenie: "Masz dziś promienny uśmiech" - i zupełnie nie rozumiem, jak kobiety mogą się zgodzić na tę szopę z "walką z molestowaniem". Przecież jeśli mężczyźni przestaną "molestować" to kobiety będą miały znacznie gorsze szanse w życiu! - napisał na swoim profilu kontrowersyjny polityk. Jego post spotkał się z natychmiastową reakcją internautów, często bardzo agresywną wobec polityka. Najdelikatniejsze ze słów, które padły w stronę Korwin-Mikkego, to zarzuty tkwienia w średniowiecznej mentalności i pytania o to, kto wybiera takich ludzi na polityków.

Rozwścieczone kobiety odpowiadają

- Właśnie, i takim kretynom jak Korwin-Mikke wydaje się, że my o niczym innym nie marzymy, tylko o głupawych tekstach - "jakie ma pani piękne nogi", "czy zatopiłbym się w tych oczach" itp. okraszonych obowiązkowo obleśnym uśmieszkiem. Otóż nie. Poza tym od rzemyczka do koniczka. Mało który facet wie, kiedy powściągnąć cugle i skończyć tylko na "promiennym uśmiechu" - napisała internautka. - Tak Korwin, my już możemy się tylko domyślać, co się u ciebie w domu działo, skoro ci córka wyrosła na ćpunkę i złodziejkę - dodała kolejna.

Fani wyrastają z "Korwina", kiedy skończą 13 lat

- Korwin, jakie to uczucie, gdy fani wyrastają z ciebie w okolicach ostatnich klas gimnazjum? Nawet ty musisz być nieco zażenowany, gdy z twoich tekstów śmieją się tylko 13 letni chłopcy i niedorobieni Janusze z kompleksem małego prącia. Ale nawet taka widownia nie śmierdzi, kiedy czujesz, że powoli niedołężniejesz, a lepsze czasy masz już dawno za sobą - skomentowała inna użytkowniczka internetu. ZOBACZ TAKŻE: Korwin-Mikke: Wierność seksualna żonie? To jakiś dziwny świat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News