To rozdanie Złotych Globów przejdzie do historii. Zdarzenia, które miały miejsce podczas Gali przyćmiły nagrody! Los Angeles o tym huczy. 

Podczas wręczania nagród na Gali Złotych Globów doszło do nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zachowanie aktorek przyćmiło nawet wręczenie nagród.

ZOBACZ TAKŻE: Amerykanki z Los Angeles masowo nie mogą już uprawiać seksu. To przez Trumpa. Jak do tego doszło?

To rozdanie Złotych Globów przejdzie do historii

Warto nadmienić, iż wielkimi wygranymi podczas 75 gali był film „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” oraz serial „Wielkie kłamstewka”. Obie produkcje zdobyły po cztery statuetki.

Jednak to dzięki innym wydarzeniom to rozdanie przejdzie do historii. Już na samym początku słowa komika dały do zrozumienia, co będzie się działo.

Witamy, jest rok 2018. Marihuana jest legalna, a molestowanie seksualne – nie – w ten sposób rozpoczęto uroczystość wręczenia nagród

Na galę mnóstwo gwiazd przyszło ubranych na czarno. Wszystko na znak protestu. Kobiety mają dość „wykorzystywania seksualnego, szklanego sufitu oraz nierówności w wynagradzaniu kobiet i mężczyzn”.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Olejnik sceptycznie o #metoo: Za chwilę będzie seksmisja

Chcę by wszystkie oglądające nas teraz kobiety wiedziały, że na horyzoncie wstaje nowy dzień. A to, że on nastaje, nastąpiło dzięki wielu wspaniałym kobietom, część z nich jest teraz na tej sali, ale też fenomenalnym mężczyznom, którzy razem jako liderzy walczyli o to, by nikt więcej nie musiał powiedzieć metoo – w tak mocnych słowach przemawiała Oprah Winfrey

Złote Globy w tym roku miały bardzo polityczny charakter.

źródło: msn.pl

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również