Jedna z czołowych tenisistek świata nie ma niczego do ukrycia. Pokazała swoje walory, ale bardziej niż one co innego zwróciło uwagę internautów.

Eugenie Bouchard jest Kanadyjką, urodzoną w 1994 roku. Mimo swojego młodego wieku potrafiła już sporo osiągnąć w karierze tenisowej. Największe sukcesy odnosiła jeszcze jako juniorka, zwyciężając trzykrotnie londyński Wimbledon zarówno w singlu, jak i deblu. Będąc już seniorką potrafiła tam dojść do finału (w 2014 r.). Bouchard ma też na koncie półfinały w dwóch innych turniejach Wielkiego Szlema – na kortach Rolanda Garrosa i Australian Open. Ponadto w 2013 roku została wybrana przez WTA (kobiecą federację tenisową) debiutantką roku.

Popularna „Genie” prowadzi też we wszelkich organizowanych od lat rankingach  na najpiękniejszą tenisistkę globu. Znana jest także z prowadzenia swojego konta na Instagramie. Ma tam już 1,5 mln obserwujących. Dzieli się z nimi swoimi prywatnymi zdjęciami.

Ostatnio postanowiła nie tylko ujawnić walory estetyczne swojego ciała, ale także dystans do tego, jak zachowuje się w gronie najbliższych przyjaciół.

screen Instagram/geniebouchard

Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Źródło: myfitness.pl

...

Zobacz również