To pogrąży PiS ostatecznie?! Wyciekł tajny dokument

To pogrąży PiS ostatecznie?! Wyciekł tajny dokument

Szykują się potężne kłopoty dla partii rządzącej. To może ostatecznie pogrążyć formację Jarosława Kaczyńskiego a szczególnie Beatę Szydło. Chodzi o wielkie pieniądze.

Okazuje się, że jest ciąg dalszy afery z premiami, których główną bohaterką była poprzednia szefowa polskiego rządu Beata Szydło.

Szydło nie widzi problemu

Polityk przed kilkoma dniami z mównicy sejmowej uzasadniała przyznanie nagród piastującym prominentne stanowiska polityczne wiceministrom PiS. Chodzi o premie w wysokości powyżej 30 tys. zł. do ponad 50 tys. zł. - Za ciężką i uczciwą pracę! I te pieniądze się im po prostu należały - grzmiała w Sejmie Szydło.

Wyciekł tajny dokument, pogrąży PiS?

Teraz poseł PO Krzysztof Brejza dotarł do dokumentacji, która całkowicie pogrąża tę narrację. Okazuje się, że wielkie kwoty, które otrzymali politycy PiS przyznane zostały bez żadnego uzasadnienia. - Nagrody, o których mowa w powyższym zapytaniu wypłacane były na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów Pani Beaty Szydło, które nie zawierały pisemnego uzasadnienia - napisano w treści dokumentu. - Min.Sportu niszczy narrację Beaty Szydło wykrzyczaną na mównicy! Nie było żadnych pisemnych uzasadnień dla horrendanych "nagród". Zresztą - ogromne kwoty przelewane politykom #PiS nie były nagrodami w rozumieniu Kodeksu Pracy.#OddajcieKasę#NależałoSię - stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej na Twitterze. W związku z opublikowaniem dokumentacji wielu internautów oburza się poczynaniem partii władzy.

Internauci oburzeni

Tryb „ja bez żadnego trybu” w wykonaniu Przemądrzałych i Samouwielbionych wygląda na sedno ich podejścia do zdobyczy jaką jest Polska. Nagrody bez trybu, posadki w radach nadzorczych dla swoich poza trybem, sądy i konstytucja bez trybu itd. Czekam na dzień, kiedy suweren pogoni tę hołotę też bez żadnego trybu - napisał oburzony internauta. - Brawo,nie można im nawet na moment odpuścić. Niech czują na plecach oddech suwerena. Punktować ich i podawać do publicznej wiadomości - wtóruje kolejny użytkownik sieci. PiS Fot. Twitter.com Proponowane linki:
  1. Dzieje się! Największy wróg PiS został właśnie szefem KRS
  2. PiS przewiduje horror! Warszawa upadnie, jest data
  3. Kaczyński ma ułaskawić przestępców głosujących na PiS
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News