TO ON ZABIŁ! Trwa przesłuchanie, policja robi co może

TO ON ZABIŁ! Trwa przesłuchanie, policja robi co może Źródło: fot: policja śląska

Cały Raciborz zamarł z powodu tego niewyjaśnionego wypadku. Czterech rowerzystów, wszyscy wyposażeni w światła oraz odblaski i trzeźwy kierowca. Nic nie zapowiadało, że na prostej drodze może dojść do śmiertelnego wypadku.

W środę około godziny 22:30 na drodze wojewódzkiej nr 916, niedaleko zakrętu do Lekartowa, miał miejsce tragiczny wypadek. Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn kierowca samochodu uderzył w czterech rowerzystów jadących w tym samym kierunku.

Raciborz: Dwie osoby nie żyją

Dwóch rowerzystów w wieku 44 lat nie udało się uratować, zginęli na miejscu. Do szpitala zabrani zostali dwaj pozostali mężczyźni, jednak jeszcze tego samego dnia, po przebadaniu przez lekarza, wrócili do domu. Ofiarami wypadku byli mieszkańcy Raciborza. Zarówno rowerzyści, jak i kierowca samochodu byli trzeźwi. Przyczyna wypadku wciąż jest nieznana. 31-letni kierowca został zatrzymany i usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Trwa jego przesłuchanie, a policja robi, co może, żeby ustalić szczegóły tej wielkiej tragedii. Policja po raz kolejny przypomina o zachowaniu szczególnej ostrożności w czasie jazdy w nocy. Ważne jest także, żeby piesi i rowerzyści używali elementów odblaskowych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstyd na całą Europę! Mówią o tym wszystkie media w UE
  2. Będzie się działo! Morawiecki wyrusza do papieża Franciszka
  3. W dzieciństwie KAŻDY Polak się nim zachwycał. Żałoba w TVP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News