To nie żart. W Rosji powstaje show na Syberii. “Wszystko dozwolone, MORDERSTWA i GWAŁTY też”

To nie żart. W Rosji powstaje show na Syberii. “Wszystko dozwolone, MORDERSTWA i GWAŁTY też” Źródło: fot. pixabay

Mogłoby się wydawać, że popyt na różnego rodzaje reality show już dawno minął, jednak to co powstaje właśnie w Rosji może to zmienić. "Game2: Winter" to nowe reality, w którym wszystko będzie dozwolone, z gwałtami i morderstwami włącznie.

Gdy powstawał jeden z hitów wśród seriali "Westworld" gdzie bohaterowie mają szansę wejść do sztucznie wykreowanego świata, by móc kraść, gwałcić i mordować bez konsekwencji, nikt raczej nie spodziewał się, że coś podobnego może mieć miejsce w rzeczywistości.

Wszystkich z błędu postanowili wyprowadzić Rosjanie, którzy przygotowują wyjątkowe w swoim rodzaju reality show. Jego uczestnicy muszą podpisać specjalne oświadczenie, w którym wyrażają zgodę na zostanie ofiarą przestępstwa tj. gwałt czy nawet morderstwo i że nie będą w związku z tym kierowali żadnych roszczeń.

W kontrowersyjnym programie weźmie udział 30 osób (z zaświadczeniami o zdrowiu na ciele i umyśle), które zostaną wysłane na Syberię gdzie przez 9 miesięcy będą musieli przetrwać. Od twórców reality show dostaną jedynie noże, które będą mogli użyć do polowania, budowania prowizorycznych schronień, a także obrony i ataku przed niebezpieczeństwami czyhającymi zarówno ze strony dzikich zwierząt jak i innych uczestników. Show będzie transmitowane 24/7. Do rejestrowania wszystkich poczynań jego uczestników użyte będzie ponad 2 tysiące kamer.

Mimo, że organizator nowego reality show, 35-letni milioner Jewgienij Piatkowski zapewnia, iż show nie będzie polegało jedynie na gwałceniu i mordowaniu to nie ukrywa, że takie sytuacje mogą mieć miejsce - po to właśnie są specjalne oświadczenia. Ponadto jak zapewnia wszystko będzie musiało się odbywać w zgodzie z rosyjskim prawem więc w przypadku popełniania przestępstw będzie interweniowała wzywana na miejsce w razie potrzeby policja (ale nie twórcy programu).

Nagrodą główną w kontrowersyjnym reality show będzie 100 milionów rubli, czyli ok. 6 milionów złotych. A prowadzącą będzie była miss Natalia Szaronowa.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News