To nie żart! Pomylił Wałbrzych z Londynem i wywołał panikę na drodze

To nie żart! Pomylił Wałbrzych z Londynem i wywołał panikę na drodze

Co trzeba mieć w głowie, żeby pomylić Wałbrzych z Londynem? Tego prawdopodobnie nigdy nie zrozumiemy. Jednak to nie żart - komuś się to udało i przy okazji wywołał panikę na drodze.

33-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego jego opel zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem. Kiedy tłumaczył się policji, ci nie mogli mu uwierzyć i myśleli, że żartuje. Kierowca opla był zupełnie trzeźwy. ZOBACZ TAKŻE: Przerażający widok! Justyna brutalnie skatowana przez policjanta!

Pomylił Wałbrzych z Londynem

Jak się okazuje, 33-latek... pomylił Wałbrzych z Londynem. Tłumaczył się, że pomylił polskie miasto ze stolicą Wielkiej Brytanii bo niedawno wrócił do kraju z wysp. Gdy zrozumiał swój błąd na reakcję było już za późno. Oba samochody zostały poważnie uszkodzone, a kierowca poszkodowanego mercedesa trafił do szpitala z obrażeniami. Sprawca zdarzenia stracił uprawnienia do kierowania - dzięki temu następnym razem na pewno się już nie pomyli. ZOBACZ TAKŻE: Policja nie bada spraw gwałtów! Żałosny powód Źródło: o2.pl Następny artykuł